آموزش زبان انگلیسی دبیرستان

آموزش زبان انگلیسی دبیرستان

نسخه v۹.۰
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۲۳
مگابایت
حجم

*************توجه توجه************

آیا تا به حال شده به منبعی کوچک و قابل حمل و در عین حال جامع و کاربردی نیاز داشته باشید که بتوانید همه جا آن را حمل کنید و در همه جا از آن استفاده کنید ؟؟؟؟!!

ما به این نیاز شما پاسخی مناسب داده ایم.تیم  20 با کمک گرفتن از دبیران مجرب و حرفه ای برای رفاه حال شما کاربران عزیز نرم افزاری را طراحی نموده که تمامی نیازهای شما را در رابطه با زبان انگلیسی در تمامی مباحث از جمله :Grammar، vocabulary ، Reading  ، New Words و ..... را به طور کامل پوشش می دهد . همچنین این نرم افزار دارای فایل صوتی تمامی دروس سال های دوم، سوم  و چهارم با کیفیت مناسب و آموزش Grammar  سه سال به زبان ساده می باشد.علاوه بر این دارای فنوتیک فارسی و انگلیسی و معنی تمام لغات این سه سال است.

شما می توانید پیشنهادات و انتقادات خود را برای بهبود هر چه بیشتر این برنامه از طریق بخش ارتباط با ما ،با ما در میان بگذارید

این نرم افزار نه تنها پاسخگوی نیازهای کنکور شما می باشد بلکه امتحانات تشریحی  و پایان ترم شما را نیز به طور کامل پوشش می دهد.

****** مژده مژده******

شما می توانید به کمک آزمون آنلاین سطح کلی دانش خود را در زبان انگلیسی بسنجید.این آزمون کاملا رایگان و استاندارد بوده و دارای سطوح مختلف است.

.

.

ویژگی ها:

- حجم کم

- رابطه کاربری مناسب

- ظاهر شکیل و زیبا

- پوشش کامل 3 سال پایانی دبیرستان

- فایل های صوتی دروس با کیفیت مناسب

- قابلیت جست و جو

- دارای لیست علاقه مندی ها

- دارای آزمون آنلاین استاندارد

 

logo-enamad logo-samandehi