باتریم داره تموم میشه!

باتریم داره تموم میشه!

نسخه ۱.۱
۵۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۶۲۸
کیلوبایت
حجم

شما هم از اونایی هستین که اگه گوشیتون خاموش شه نزدیکانتون نگران میشن. همش می پرسن چرا گوشیت خاموشه؟!
تا حالا پیش اومده شارژ باتری تون کم باشه و منتظر یه تماس ضروری باشین، یه نفر که کار مهمی هم نداره زنگ بزنه و شارژتون تموم شه...؟ تازه اگرم اول تموم نشه و رد بدین اینقدر زنگ میزنه تا گوشیتون خاموش شه. میدونین اگه بخواین بهش پیامک بزنین که فعلا زنگ نزنه هم ممکنه شارژ باتری تون تموم شه.
تا حالا پیش اومده حواستون به شارژ باتری تون نباشه یا مثلا خواب باشین و یه سری برنامه پرمصرف روی گوشیتون در حال اجرا باشه، یدفه ببینین شارژ باتری داره تموم میشه؟
حتما متن پایین رو کامل بخونین تا با امکانات ویژه این نرم افزار آشنا بشین. حتما بدردتون میخوره.
این یه برنامه بسیار کاربردیه که تمامی مشکلات بالا رو حل می کنه، امکانات وکاربردهای خیلی بیشتری هم داره که در ادامه توضیح میدیم.
یکی از بخش های این نرم افزار لیست نزدیکان هست که توی اون شما شماره افرادی که ممکنه نگرانتون بشن رو وارد می کنین. این کار رو هم می تونین به صورت دستی (وارد کردن نام و شماره تلفن) و هم از دفترچه تلفن گوشی انجام بدین. بعد نیاز به یه متن داریم که وقتی گوشی به شارژ باتری تعیین شده برسه پیامی به افراد اضافه شده به لیست بفرسته که نگرانتون نشن. متن این پیام رو هم میتونین خودتون بنویسین هم از پیش نویس های داخل نرم افزار استفاده کنین. البته میتونین این قابلیت رو توی یه بازه زمانی فعال کنین که مثلا اگه ساعت 4 صبح شارژ گوشیون تموم شد پیام ارسال نشه که باعث مزاحمت بشه.
یکی دیگه از امکانات نرم افزار مسدود کردن تماس همه هست به جز یه سری افراد که شما تعیین می کنین که در هر صورتی حتی در موقع کم بودن شارژ بتونن با شما تماس بگیرن. قابلیت مهمی که این بخش داره اینه که نرم افزار بنا به خواست شما پیامی به افرادی که تماسشون مسدود میشه در همون لحظه میفرسته تا از علت رد کردن تماس مطلع بشن. مثلا : سلام من داره گوشیم خاموش میشه نمی تونم صحبت کنم، هر موقع تونستم زنگ می زنم.
قابلیت مهم دیگه این نرم افزار اینه که وقتی شارژ گوشی به یه حد معین میرسه نرم افزارها و برنامه هایی که شما مشخص می کنین رو می بنده. مثل اینترنت، بلوتوث و مرورگرها و همه برنامه های نصب شده روی گوشیتون.
چند نکته بسیار مهم:
- برای هر بخش و قابلیت از نرم افزار امکان تعیین محدوده شارژ جداگانه وجود داره.
- هر بخش برنامه می تونه در یک بازه زمانی که شما مشخص می کنین فعال بشه.
- هر کدوم از امکانات نرم افزار رو میتونین جداگانه فعال یا غیرفعال کنین بدون اینکه لازم باشه همه تنظیمات رو تغییر بدین.
- چون بعد از تنظیم کردن امکانات نرم افزار، نیازی نیست در حال اجرا باشه، خود این نرم افزار هیچ شارژی از باتری کم نمی کنه.
- کار کردن با نرم افزار و اعمال تنظیمات با توجه به ظاهر ساده و زیبای نرم افزار بسیار راحته

logo-enamad logo-samandehi