بانک اس ام اس ها؟

بانک اس ام اس ها؟

نسخه ۱.۴.۵
۲۰۰
نصب فعال
سرگرمی
دسته
۳
مگابایت
حجم

بانک از اس ام اس های با حال ببینید خوبه کلی بخندید
قابلیت جستجوی صوتی درمیان اطلاعات..البته باید به اینترنت متصل باشید
جوک
طنز
سرکاری
فک و فامیله داریم
دانش آموزی و دانشجویی
ضد حال به دخترا
ضد حال به پسرا
و ...
را در قالب یک نرم افزار برای شما هموطنان عزیز جمع آوری کردیم
- امکان جستجوی پیشرفته با استفاده از نوع مطلب:
با استفاده از ویژگی قبلی که هر مطلب را به ٤ بخش مختلف میتوانستید انتخاب کنید، امکان جستجو برای پیدا کردن تمامی مطالب از یک نوع مطلب (مثلا "مُردم از خنده") ها تنها در چند صدم ثانیه را برای شما هموطنان عزیز نیز اضافه کرده ایم که این ویژگی جالب نرم افزار برای پیدا کردن هر سطح طنزی که با توجه به سلیقه خود انتخاب کرده اید، بسیار کاربردی است.

- امکان اشتراک گذاری مطالب:
با استفاده از این ویژگی امکان ارسال تمامی مطالب با استفاده از پیامک، فیسبوک، توییتر، گوگل پلاس، نیم‌باز، وی چت، چتی‌میتی، کیک، وایبر، ایمیل، بلوتوث و ... به راحتی انجام می پذیرد.

- تغییر رنگ هر بخش با توجه به بیشتر بودن یک حالت:
این ویژگی جالب بدین صورت است که برای مثال، بخشی که دارای پیامک های بیشتری از حالت "مُردم از خنده" است، به رنگ قرمز که نشانه حالت پیامک های "مُردم از خنده" است، می شود که با این ویژگی خاص میتوان بخش های شما را با توجه به محبوبیت، به رنگ های مختلف بر اساس سلیقه شما در انتخاب حالت پیامک تغییر داد.

- امکان حذف و خوانده شدن مطالب:
با استفاده از این ویژگی مطالبی را که خوانده اید را با زدن تیک مربوط به آن می توانید به بخش خوانده شده ها منتقل کنید و یا آنها را حذف نمایید. برای این قسمت همچنین امکان بازیابی مطالب حذف شده که در بخش حذف شده ها هستند، موجود می باشد.

- امکان کپی کردن متن:
با استفاده از این ویژگی مطالبی را که میخواهید کپی کنید، تنها با نگه داشت چند ثانیه انگشت خود را بر روی آن قرار دهید و کپی نمایید و در هر جایی می توانید الحاق نمایید
موفق باشید
منبع
beytoote.com

logo-enamad logo-samandehi