فیلمبرداری از صفحه نمایش:وضوح4K+صدا

فیلمبرداری از صفحه نمایش:وضوح4K+صدا

نسخه ۲
+۵۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۲
مگابایت
حجم

(لطفا حتما قبل از خرید، توضیحات را تا انتها بخوانید)فوق العاده: فیلمبرداری از صفحه نمایش با حداکثر کیفیت 4K و همراه با ضبط صدا؛ بدون نیاز به روت؛ برای آندروید 5 و بالاتر


نکته 1 قبل از مطالعه توضیحات: در حین فیلمبرداری از صفحه نمایش برای کوچک کردن دکمه توقف، میتوانید روی فضای سبز رنگ کنار مربع قرمز کلیک کنید. همچنین برای تغییر مکان دکمه توقف، میتوانید روی همان فضای سبز رنگ کلیک را نگه داشته و به جای دلخواه بکشید.


نکته 2 قبل از مطالعه توضیحات: لطفا برای افزایش کیفیت ضبط صدا، در حین فیلمبرداری از صفحه نمایش از هندزفری استفاده کنید.


مطمئنا براتون پیش اومده که نیاز داشته باشید از صفحه نمایش گوشی یا تبلتتون فیلم بگیرید؛ مثلا در حین انجام بازی یا در حال کار با یک برنامه. این برنامه برای همین کار اینجاست و قادره از صفحه نمایش دستگاه شما با حداکثر کیفیت ممکن(4K) و همراه با ضبط صدا فیلمبرداری کنه و در پوشه ای به نام برنامه (ScreenRecord) در حافظه داخلی ذخیره کنه.ویژگی هایی که باعث تمایز این برنامه از برنامه های مشابه شده:


 قابلیت فیلمبرداری با کیفیت عالی 4K و قابلیت ضبط صدا همراه با فیلم


ویژگی های این برنامه عبارت است از:


-نصب بر روی دستگاه های با اندروید 5 و بالاتر


-قابلیت انتخاب کیفیت فیلمبرداری(رزولوشن)،سرعت و بیت ریت فیلمبرداری


-قابلیت فیلمبرداری با کیفیت عالی 4K ( باید صفحه نمایش گوشی شما این رزولوشن رو داشته باشه!)


-قابلیت ضبط یا عدم ضبط صدا در حین فیلمبرداری


-شروع و توقف فیلمبرداری تا با یک دکمه در گوشه سمت راست صفحه نمایش


-امکان فیلم برداری از صفحه گوشی در حین بازی


-ذخیره فایل های ضبط شده در پوشه ScreenRecord در حافظه داخلی


-بدون نیاز به روت


-بسیار کم حجم


نحوه استفاده: پس از نصب و وارد شدن به برنامه و انجام تنظیمات دلخواه، برای شروع فیلمبرداری از صفحه نمایش، دکمه قرمز رنگ گوشه پایین سمت راست را انتخاب کنید. برای توقف فیلمبرداری هم میتوانید روی دکمه شناور قرمز رنگ(مربع شکل) که روی صفحه نمایش ظاهر شده است، کلیک کنید. حال فیلم شما در پوشه ScreenRecord در حافظه داخلی قرار دارد. در ضمن از طریق تب فیلم های ضبط شده در برنامه نیز میتوانید به فیلم ها دسترسی پیدا کنید.


توجه: در صورتیکه هنگام نصب با اخطاری مواجه شدید وارد تنظیمات گوشی (Settings) شده و سپس وارد google و security شده و گزینه های زیرشاخه verify apps رو غیرفعال کنید.


لطفا با نظرات ارزشمند خود، ما را در ارائه برنامه های مفیدتر یاری کنید.


دوستان عزیز و بزرگوار: اگر به فرض محال در برنامه با مشکلی مواجه شدید، لطفا به جای ارسال نظرات منفی، به ایمیل پشتیبانی ما که در زیر آمده ایمیل بزنید تا امکان پاسخگویی و رفع مشکل شما وجود داشته باشد.


با سپاس فراوان

logo-enamad logo-samandehi