جابوگرام

جابوگرام

نسخه ۴.۹.۹۹
+۱۰
هزار
نصب فعال
خرید
دسته
۱۱
مگابایت
حجم

اگر بخواهید راحت تر به ریشه نام این سایت و اپلیکیشن پی ببرید متوجه خواهید شد که این نام از دو واژه اصلی جاب ( کسب و کار در انگلیسی ) و گرام تشکیل شده است. بعد از ریشه یابی نام جابوگرام این سوال برای اکثر کاربران به وجود می آید که جابوگرام چه ارتباطی با مشاغل و کسب و کار دارد ؟! و یا چرا کلمه جابوگرام شباهت زیادی به یک شبکه اجتماعی دارد ؟! 

بله شاید در نگاه اول حق با شما باشد اما باید بگوییم هدف اصلی این وبسایت در کنار فروش حرفه ای اینترنتی ساماندهی مشاغل و نیروی انسانی در کنار متمرکز کردن سرمایه های داخلی در راستای افزایش تولید محصولات با کیفیت ایرانی می باشد. اما چگونگی انجام این اهداف چیزی نیست که بتوان در این قسمت به کلیات آن پرداخت و باید منتظر اقدامات عملی این مجموعه در روزهای آینده باشید تا به عمق اهداف و چگونگی اجرای تک به تک آنها توسط کارشناسان مجرب جابوگرام پی ببرید. 

جابوگرام برای آغاز فعالیت خود شهر ارومیه را انتخاب نموده که اهمیت ویژه ای از نظر جغرافیا و سیاست شروع کار برای این مجموعه دارد اما این به این معنی نیست که سایر هموطنان از خدمات جابوگرام نخواهند توانست استفاده کنند چون بخش فروشگاه اینترنتی جابوگرام آمادگی کامل جهت ارسال کالا به سراسر ایران عزیزمان را دارد. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر از اقدامات و فعالیت های جابوگرام در ایران همواره می توانید از بخش “ اخبار ” سایت یا اپلیکیشن پیگیر رخدادها و رویدادهای این مجموعه باشید.


logo-enamad logo-samandehi