چیستا

نصب‌های فعال ۵۰۰+
حجم ۲٫۸ مگابایت
نسخه 1.1
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح


دوست داری اطلاعات عمومیت بره بالا؟ دوست داری تفریح کنی؟ دوست داری چیستان های جدید یاد بگیری؟ دوست داری امتیازاتو ثبت کنی و با کاربر های دیگر بازار رقابت کنی؟


چیستا یک نرم افزار سرگرم کننده هست که علاوه بر سرگرمی باعث میشه چیزای جدید هم یاد بگیرید! سوالاتی شبیه چیستان و معما و اطلاعات عمومی از شما پرسیده میشه و باید جوابشون رو پیدا کنید.

بازی میکنید و امتیازهاتون رو به صورت آنلاین ثبت میکنید و با سایر دوستانتون رقابت میکنید. بعد از اینکه هر مرحله رو رد کردید میتونید پیغامی بنویسید و منتشر کنید تا سایر کاربر ها ببینن! همه کاربرهای بازار شاهد پیشرفت شما خواهند بود...

تعداد مراحل چیستا نامحدوده و هر روز مراحل جدید بهش اضافه میشه. اگه به اینترنت وصل باشین به صورت خودکار مراحل جدید رو دریافت خواهید کرد.

سعی میکنیم زود زود امکانات جدیدی به نرم افزار اضافه کنیم. پس منتظر باشید...

ممنونیم از اینکه همراه ما هستید :)

دسترسی‌ها

  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • پرداخت از طریق بازار
  • اجرا شدن در هنگام راه‌اندازی

در رسانه‌ها

چیستا؛ چیست آنکه ...

چیستان یک نوع بازی و تفریح قدیمی بود که با گذر زمان و پیشرفت تکنولوژی به خاطرات پیوست اما باز هم اپلیکیشن نویس ها به کمک ما آمده اند تا قسمتی از گذشته را فراموش نکنیم. چیستا یک اپلیکیشن حدس کلمات است که جریان سازی اپلیکیشن آفتابه در آن به وضوح مشخص است.

نقد و بررسی چیستا

همه ما در زندگی، اوقاتی را سپری کرده ایم که همراه با سرگرمی های دسته جمعی بوده است. یکی از تفریحات ساده و سالمی که میتوانیم در این خصوص نام ببریم، طرح معماهای مختلف و پاسخ دادن به آنها یا همان بازی معروف چیستان میباشد و حتما شما نیز برای یک بار هم که شده این سرگرمی را انجام داده اید! این بار میتوانید سرگرمی مذکور را بر روی تلفن همراه خود و با اپلیکیشن “چیستا” تجربه کنید. با ما در نقد و بررسی این برنامه اندرویدی همراه باشید.