ساختمون

ساختمون

نسخه ۱.۰
۱۰
نصب فعال
امور مالی
دسته
۲
مگابایت
حجم

در این نرم افزار مدیران ساختمان با وارد کردن مشخصات ساکنین ساختمان می توانند همیشه به اطلاعات آنها دسترسی داشته باشند و با ثبت قبوض ساختمان از هزینه شارژ هر واحد بصورت مجزا و هوشمند آگاه گردند.


 


این نرم افزار مبلغ شارژ هر واحد را به این صورت حساب می کند:


سهم آب هر واحد را بر اساس نفرات ، گاز را بر اساس مساحت واحد و برق را بر اساس تعداد واحدها 


 


درصورتی که مایل باشید برای هر واحد شارژ ماهیانه ثابتی درنظر بگیرید می توانید در صفحه ایجاد یا مشخصات هر واحد گزینه محاسبه شارژ را روی شارژ ثابت قرار دهید.


 


هنگامی که هر واحد شارژ ماهیانه خود را پرداخت می کند، می توانید در صفحه مشخصات آن واحد شارژ پرداخت شده را ثبت کنید تا همیشه آمار پرداخت های ساکنین را در جیب خود داشته باشید همچنین این نرم افزار بعد از یک ماه واحدهای بدهکار را در صفحه اول خود معرفی می کند و به آسانی از وضعیت بدهی ها مطلع خواهید شد. البته این مقدار (یک ماه) از طریق تنظیمات نرم افزار قابل تغییر است.


 


همچنین می توانید برای قبوض سر رسید تعیین کنید تا پس از گذشت تعداد روزهای تعیین شده از آخرین پرداخت هر قبض، برای پرداخت قبض بعدی به شما در صفحه اول برنامه یادآوری شود.


 


از مهم ترین نکات مثبت این نرم افزار می توان به قابلیت انتقال اطلاعات آن از ورژن گوشی های اندرویدی به گوشی های آیفون و بالعکس اشاره کرد و همچنین پشتیبانی اطلاعات برنامه توسط ایمیل، آسان ترین و بهترین راه حل جهت تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات این نرم افزار می باشد.


 


به زبان ساده تر اگر شما یک گوشی اندرویدی دارید و از این نرم افزار استفاده می کنید، در آینده با تغییر گوشی خود به یک آیفون. اطلاعات شما به نسخه آیفون این برنامه قابل انتقال می باشد و شما همیشه می توانید از درون برنامه تنها با فشار یک دکمه از اطلاعات خود درون ایمیلتان نسخه پشتیبان تهیه کنید.


 


این نرم افزار را برای گوشی های اندرویدی و آیفون ساخته شده.


درصورت تمایل می توانید از طریق وبلاگ نرم افزار به آدرس http://sakhtemooon.blog.ir/ با ما در ارتباط باشید.


منتظر آپدیت ها و قابلیت های جدید برای این نرم افزار باشید.

logo-enamad logo-samandehi