شناخت حیوانات مزرعه

دسته آموزش
نصب‌های فعال ۲۰۰+
حجم ۵٫۴ مگابایت
نسخه First Release

توضیح

*** توجه: این برنامه برای اجرا نیازمند نرم افزار Adobe Air است و حداقل سخت افزار لازم برای اجرای برنامه 1 گیگاهرتز پردازنده و 1 گیگابایت رم می باشد.

----------

آشنایی با حیوانات برای کودکان – شناخت حیوانات مزرعه
به کمک این نرم افزار می توانید در محیطی کودکانه، فرزند خود را با حیوانات مزرعه آشنا نمایید. سعی شده است که با کمک حرکت دادن به حیوانات محیطی جذاب تر برای کودکان به تصویر کشیده شود. در این برنامه فرزند شما با آوای حیوانات مزرعه آشنا گشته و نام حیوان به دو زبان فارسی و انگلیسی به او یاد داده می شود.
(مناسب برای کودکان زیر 4 سال)

این برنامه شامل:
* محیطی پویا با طراحی کودکانه و موزیکال
* آشنایی با محیط مزرعه
* آشنایی با تغییرات آسمان در روز و شب
* آشنایی با 21 حیوان موجود در مزرعه
* به همراه صدا و گالری تصاویر واقعی حیوانات
* آموزش نحوه نگارش و تلفظ نام حیوان به دو زبان فارسی و انگلیسی

----------

نرم افزار آشنایی با حیوانات مزرعه بر پایه پلتفرم Adobe Air طراحی شده است. با توجه به عدم سازگاری پلتفرم Adobe Air با برخی از سیستم ها، لطفاً پیش از خرید، نرم افزار Adobe Air را بر روی موبایل یا تبلت خود نصب نموده و از اجرای صحیح آن اطمینان حاصل نمایید.

*** دانلود رایگان ادوبی ایر از کافه بازار:
http://cafebazaar.ir/app/com.adobe.air/?l=fa

----------

« خانواده سالم، جامعه سالم »

هدف دانشنامه فرزند حمایت از والدین و راهنمایی آن ها در راستای تربیت فرزندی نیکو و سالم می باشد. ما با بهره مندی از علوم روز دنیا و به کارگیری به روزترین منابع اطلاعاتی، با کمک و همراهی جمعی از متخصصین علم پزشکی و مشاورین بهداشت، پایه های بنیادی این دانشنامه را بنا نهادیم، تا بتوانیم پدران و مادران را از آغاز تصمیم به بچه دار شدن تا تربیت فرزند همراهی کنیم. هدف ما این است که با ارائه مطالب سالم، به روز و معتبر تصمیم گیری را برای والدین آسان کنیم و به نوعی موجب بهبود امر فرزند داری شده و نگرانی های بی مورد را در این زمینه حذف نماییم و یک تصویر کامل و متعادل از پرورش کودک در پیش روی خانواده ها قرار دهیم.

با مراجعه به دانشنامه فرزند (http://farzand.net) می توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب نمایید.

دسترسی‌ها

  • دسترسی کامل به اینترنت
  • غیرفعال کردن قفل صفحه شما
  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه