پسرك

پسرك

نسخهٔ norouzUpdate
۱۰۰۰ تومان
+۱۰
نصب
امتیازی
دسته‌بندی
۱ مگابایت
حجم
پسرك

پسرك

محمدعلی قرائت
نسخهٔ norouzUpdate
۱۰۰۰ تومان
+۱۰
نصب
امتیازی
دسته‌بندی
۱ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

آپدیت نوروزی از راه رسید....
هفت سین را در حین بازی جمع کنید و امتیاز بیشتری بگیرید ، هنگام جمع شدن همه هفت سین یک بالن در آسمان به پرواز در می آید

*************************************

مناسب برای رده سنی كودکان و نوجوانان (و یا شاید همه سنین!)

با پسرک همراه شوید و با تاریکی بجنگید ، از تیر های تاریکی فرار کنید و نور و روشنایی را به زمین بیاورید
شما کنترل این پسر بامزه را با شتاب سنج گوشی خود در دست می گیرید ، به یاد داشته باشید که تیر های تاریکی هنگامی که به زمین برخورد می کنند زمین را در تاریکی فرو می برند و شما باید با گرفتن بسته های امتیاز ، امتیاز کسب کنید و زمین را از نور خورشید روشن نگه دارید.

تا می توانید به مبارزه با تاریکی بپردازید و زنده بمانید ، رکورد زدن در این بازی لذت دو چندان دارد! چون می توانید از طریق منو بازی تنها با یک کلیک ، بهترین رکورد خود را با نرم افزار پیام رسان "لاین" با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

با افزایش لول خود قابلیت "کلاه" را برای پسرک باز کنید ، کلاه هنگامی که فعال باشد در کنار صفحه سمت راست نمایان می شود و در صورتی که تیری به پسرک برخورد کند ، پسرک می تواند بازی را ادامه دهد و فقط کلاه را از دست می دهد.(فعال سازی بعد از لول 10)

قابلیت بدن جاذب تاریکی هم بعد از مدتی فعال می شود و پسرک به تیر ها سرعت بیشتری می دهد (فعال سازی بعد از لول 20 جهت افزایش سختی بازی)

قابلیت آخر نیز ، قابلیت پای سریع است که پسرک را قادر می سازد تند تر از تیر های تاریکی فرار کند.(فعال سازی بعد از لول 30)

.....با یک بار خرید این بازی ، می توانید همیشه از آپدیت های ماهانه به همراه شخصیت ها و تم های جدید و قابلیت های جدید لذت ببرید....

نظرات کاربران - ۵ رأی
۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
کاوه
کاوه
۱۳۹۳/۱۲/۲۵
سلام بهتون پیشنهاد میکنم نصبش کنید
Paxit