دیکته گوی شهردانش-دوم

دیکته گوی شهردانش-دوم

نسخهٔ ۱.۷.۹
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲۰ هزار
نصب
آموزش
دسته‌بندی
۴۶ مگابایت
حجم
دیکته گوی شهردانش-دوم

دیکته گوی شهردانش-دوم

شهردانش
نسخهٔ ۱.۷.۹
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲۰ هزار
نصب
آموزش
دسته‌بندی
۴۶ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

بنابه درخواست کاربران گرامی و اولیای محترم، دیکته از کل متن های هر درس، در به روز رسانی جدید اضافه شد!! لطفا و حتما به روز رسانی کنید.

د ر حال حاضر این نسخه از برنامه بر روی گوشی هایی که اندروید ۱۰ دارند قابل اجرا نمیباشد.

 در پایه دوم این امکان فراهم شد(به دلیل متن کمتر هر درس در پایه دوم نسبت به پایه های بالاتر) که به احترام درخواست کاربران عزیز ، دیکته ی کامل هر درس به همراه متن کامل هر درس در بخش دیکته توی دفتر، اضافه شود. در مجموع حدود 70 دقیقه دیکته به برنامه اضافه شد.

کاربران گرامی، لطفاً قبل از خرید، توضیحات را با دقت و کامل مطالعه بفرمایید.

قبل از ارتقا(خرید درون برنامه ای)، از عملکرد مناسب برنامه بر روی موبایل یا تبلت خود، اطمینان حاصل نمایید.  برای استفاده از تمام درس ها و امکانات، برنامه را ارتقا دهید.

از شما عزیزان خواهشمندیم در صورت بروز هر گونه مشکل در برنامه، با شماره 09198322803 (فقط در تلگرام) تماس بگیرید و مشکلات را در بخش نظرات مطرح نفرمایید.

بازی زیبای دیکته گوی شهردانش(دوم دبستان)    مژده...مژده... ! نسخه اندرویدی بازی دیکته گوی شهردانش( دوم دبستان ) برای شما اولیای عزیز آماده شد! در این بازی آموزشی فوق العاده، بچه ها هم بازی می کنند و هم آموزش املایی ، معنایی و نوشتاری (فارسی) می بینند ... !!!

قابلیت های متنوع بازی آموزشی دیکته گو در یک نگاه :   محیطی جذاب و استفاده آسان - کاراکتر محور - رابط گرافیکی پویا و کارتونی - آموزش از طریق تکنیک آموزش غیرمستقیم (in direct education) - رعایت استانداردهای اسکورم(scorm) - آموزش کاملاً تعاملی و دوسویه - ایجاد انگیزه از طریق بخش سرگرمی ها - راهنمای استفاده و ....

بخش های متنوع دیکته گوی شهردانش ( دوم دبستان ) عبارت اند از : 

--قابلیت ثبت نام و ایجاد پروفایل :  در هنگام شروع ، قابلیتی تعبیه گردیده که کاربر می تواند اسم خود را وارد نموده و در استفاده های بعدی کارهای انجام شده و مقدار امتیاز های ذخیره شده را دوباره بازیابی کند. همچنین می توان چندین کاربر بر روی یک دستگاه ایجاد کرد.

--دیکته هوشمند :  در این قسمت برای هر درس حدود 10-20 کلمه مهم توسط شخصیت کارتونی (آقا جغده) گفته می شود (به صورت انیمیشنی و 3بار تکرار)و دانش آموز هر کلمه را تایپ می کند. اگر کلمه ها درست نوشته شوند دانش آموز با گرفتن سکه و امتیاز تشویق می شود و اگر اشتباه بنویسد آقا جغده از اشتباهات سرمشق می دهد و باید دو بار از هر کلمه نوشته شود. دوباره آقا جغده از کلماتی که دانش آموز اشتباه نوشته بود دیکته می گوید و این کار آنقدر تکرار می شود تا دانش آموز همه کلمات را درست تایپ کند.

--دیکته توی دفتر:  این قسمت در واقع برای بالا رفتن مهارت گوش دادن و نوشتن همزمان است.  در این قسمت آقا جغده متن کامل هر درس را به دانش آموز دیکته می گوید(به صورت انیمیشنی و 3 بار تکرار) و از دانش آموز می خواهد که این بار داخل دفتر دیکته را بنویسد . وقتی دیکته تمام شد، متن صحیح دیکته قابل مشاهده شده تا دانش آموز خود دیکته اش را صحیح کند . (برای کنترل سرعت و شنیدن جملات قبلی و یا بعدی ابزار مناسب قرار داده شده است)

--تمرین و بازی :  در این قسمت برای هر درس 7-10 عدد بازی به صورت تعاملی و محیطی جذاب وجود دارد تا دانش آموز با انجام آن ها به صورت غیر مستقیم مفاهیمی مثل کلمات متضاد،هم خانواده، هم معنی و ... را آموزش بیند والبته با درست انجام دادن آن ها بازهم سکه و امتیاز می گیرد.

--فروشگاه سرگرمی :  در این قسمت دانش آموز با امتیازها و سکه های به دست آورده، کلی سرگرمی و کارتون خریداری می کند و این شیوه به صورت غیر مستقیم دانش آموز را برای درس خواندن تشویق می کند. 

در صورت رضایت از برنامه، ما را با دادن امتیاز مناسب حمایت و دلگرم کنید.

=================

♦♦انتشارات و نشر الکترونیک رهاورد دانش(شهردانش)

♦♦دارای مقام اول در ششمین جشنواره بین المللی رسانه های دیجیتال(بخش ابزار محتوایی) 

♦♦عضو شورای عالی انفورماتیک و مجمع ناشران الکترونیک

♦♦تولید کننده نرم افزارهای آموزشی متعدد برای وزارت آموزش و پرورش (سازمان پژوهش) از جمله علوم دوم و ششم دبستان، قرآن ششم ابتدایی ، کار و فناوری هفتم که تا به حال حدود 7 میلیون نسخه (توسط آموزش و پرورش) با کتاب های درسی بین دانش آموزان کل کشور توزیع شده است. 

♦♦مجری طرح آموزش معلمین گرامی و  هوشمندسازی مدارس کشور

سایت ما:  elern.ir

ایمیل ما : shahre.danesh.edu@gmail.com

ما نیازمند نظرات سازنده شما عزیزان هستیم . جهت اطلاع از بروزرسانی ها به این برنامه سر بزنید...

5899292

نظرات کاربران - ۴۷۰ رأی
۴.۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
پانیسا
پانیسا
۱۳۹۷/۱۰/۲۰
بسیار عالی
Rezvan
Rezvan
۱۳۹۷/۱۱/۰۷
خوبه ولی مطابق اخرین تغییرات کتاب درسی نیست یه جاهاییشو درست نمیگه مثل همون درس اول و جاهای دیگه
عالی
عالی
۱۳۹۸/۱۲/۱۰
برای ارتقا ۱۲۰۰۰ تومان پرداخت کردم که از حساب کسر شد ولی برنامه اصلا ارتقا پیدا نکرد
Paxit