بسته یادگیری زبان انگلیسی(New UI)

بسته یادگیری زبان انگلیسی(New UI)

نسخه ۳.۱.۴
۵۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۳۶
مگابایت
حجم

توضیح: این برنامه قبلا به همین نام منتشر شده بود اما متاسفانه به دلیل اینکه آخرین بروزرسانی حدود سه سال پیش بود و فایل امضای برنامه رو در اختیار نداشتم مجبور به بارگذاری دوباره برنامه شدم. دوستانی که قبلا این برنامه رو خریداری کردن و با tts مشکل دارن میتونن فایلها رو از لینکی که آخر توضیحات گذاشتم دانلود کنند. ویژگی جدید این برنامه داشتن فایلهای صوتی درون خود برنامه و ظاهر جدید برنامه است.

تعداد نصب قبل: حدود 1900

بسته یادگیری زبان انگلیسی شامل بخش های زیر می باشد:

"توجه: تمامی بخش های نرم افزار شامل تلفظ و روخوانی می باشد و در تنظیمات میتوان سرعت خواندن را کم و زیاد کرد. اندازه متن نرم افزار نیز در تنظیمات قابل تغییر است"

آموزش تصويري لغات
در این بخش لغات انگلیسی را بصورت دسته بندی شده و با کمک تصاویر و معنی فارسی یاد می گیرید. تصاویر به شما کمک می کنند تا هر چه بهتر این لغات را به خاطر بسپارید. برای دیدن معنی روی کلمه یا عکس آن کلیک کنید. همچنین می توانید تلفظ لغات را با کلیک بر روی آیکن اسپیکر بشنوید.
راهنما: این بخش از نرم افزار برای تمام گروه های سنی مناسب است. به این صورت که شما تصویر و کلمه ی انگلیسی را میبینید و امکان گوش دادن به تلفظ کلمه نیز برای شما فراهم است. اگر از روی عکس متوجه کلمه نشدید کافیست کلمه مورد نظر را لمس کنید تا معنی کلمه برای مدت چند ثانیه برای شما نمایان شود.

آموزش تصویری اصطلاحات انگلیسی
اصطلاحات انگلیسی به همراه ترجمه و عکس و مثال

ضرب المثل های انگلیسی
ضرب المثلها بخش مهمی از فرهنگ و زبان یک ملت را شامل می شوند و اغلب به شکل یک نثر کوتاه بیان می شوند و استفاده از آنها در گفتار و شنیدار موجب جذاب تر شدن آنها می شود.

جملات پرکاربرد انگلیسی
صدها جمله پر کاربرد انگلیسی با ترجمه فارسی


نکات ریز گرامر
نکته های کاربردی زبان انگلیسی به همراه مثال

ویژگی ها: قابلیت تلفظ و روخوانی متن. جستحوی حرفه ای در تمام بخش های نرم افزار.
 

دانلود فایلهای صوتی:  http://chaya.ir/mycustomfiles/EnglishPackLearning.zip

logo-enamad logo-samandehi