سورس بارکدخوان و بارکدساز انبارداری

سورس بارکدخوان و بارکدساز انبارداری

نسخه نهایی
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲۰۰
نصب فعال
کسب و کار
دسته
۴
مگابایت
حجم

بسمه تعالی


سورس بارکدخوان و بارکد ساز فروشگاهی و انبار داری


مزایای استفاده از این برنامه:
سهولت در انبار داری
مدیریت خرید و فروش کالا
خواندن محتویات بارکد های مختلف


 


در این برنامه که در محیط Basic4Android نوشته شده، از کدهای زیر استفاده شده است :
اسکن بارکد توسط بارکد خوان
تولید بارکد با فرمت های مختلف
مدیریت فروش توسط دیتابیس sql
پرداخت درون برنامه ای
راهنمای کار با texreader
ارسال پیام به سازنده
جلوگیری از خواب رفتن دستگاه
ثبت نظر در مورد برنامه
و مشاهده برنامه های کاربر به منظور تبلیغ آنها


این بدین معناست که با داشتن سورس این برنامه نحوه کار با موارد بالا را یاد خواهید گرفت.
بارکد خوان با اسکن کد های یک بعدی (کد میله ای) و دوبعدی (QR Code) نوع بارکد و محتوی آن را نمایش می دهد. برای تست عملکرد بارکد خوان هنگام اجرای برنامه بر روی علامت بارکد در مرکز تصویر کلیک نمایید با انتخاب عملکرد بارکد خوان پنجره ی اسکن بارکد باز می گردد ، که پس از تصویر برداری از بارکد پارامترهای آن را نمایش می دهد؛ این خروجی در مراحل بعدی بکار گرفته می شود.
عملکرد بارکد ساز نیز به منظور تولید انواع بارکد بکار می رود که با تعریف کالای مورد نظر و چسباندن بارکد تولیدی توسط این برنامه به آن به منظور سهولت در شناسایی کالا کاربرد دارد.
در قسمت دیتابیس، یک فایل دیتابیس در گوشی ذخیره می گردد. با نگاه کردن به کدهای مربوط به این قسمت، روش های گرفتن اطلاعات از دیتابیس از قبیل:
وارد کردن اطلاعات، آپدیت کردن، حذف کردن و نمایش اطلاعات مورد نیاز به صورت مثالی آموزش داده می شود و بعد از درک آنها می توانید هرگونه اطلاعاتی که لازم داشته باشید به آن اضافه و یا از آن کم نمایید. از این کار برای مدیریت اطلاعات خرید و فروش و ... استفاده می گردد.
نکته مهم در مورد دیتابیس این است که برای ویرایش دیتابیس در کامپیوتر می توان از برنامه sqlightbrowser استفاده نمود. به عنوان مثال در ابتدا می توانید جداول مورد نیاز را در یک فایل خالی بسازید. توجه کنید که فایل ساخته شده شبیه به فایل دیتابیس موجود در برنامه باشد تا با برنامه سازگار باشد.
پرداخت درون برنامه ای یکی از بهترین روشهای کسب درآمد از طریق برنامه می باشد که با مشاهده ی کد های این قسمت با این عملکرد آشنا می شوید.
در قسمت راهنمای کاربر، اطلاعات از داخل یک فایل تکست گرفته شده و مانند اپلیکیشن های کتاب (ebook app) آن ها را نمایش می دهد، این بدین معناست که با مطالعه این قسمت حتی میتوانید از آن در ساخت کتاب استفاده نمایید. (با این کار شما هم روش استفاده از دیتابیس و هم تکست در برنامه را یاد خواهید گرفت)
ارسال پیامک (sms) به سازنده از دیگر گزینه های جالب برای یک برنامه است که توسط آن می توانید از کاربر به صورت مستقیم نظر خواهی نموده و نظر را در برنامه اعمال نمایید.
چگونگی جلوگیری از خواب رفتن دستگاه نیز یکی از دیگر آموزش های ساده ی این برنامه است.
ثبت نظر در مورد برنامه و مشاهده برنامه های دیگر کاربر از امکانات موجود در بازار بوده و در این قسمت ها به نحوه ی کار با آنها پی خواهید برد.


مواردی که در این برنامه دریافت خواهید نمود:
1- سورس برنامه به زبان Basic4Android
2- کتابخانه های مورد نیاز


لطفاً در صورت هرگونه سوال در مورد محتوی این برنامه به بنده پیام بدهید.
با تشکر
محسن محبی نژاد
09376191284
app.mohebi@gmail.com

logo-enamad logo-samandehi