لجندری گیر اصلی کلش رویال (اصلی)

لجندری گیر اصلی کلش رویال (اصلی)

نسخه v۱.۰.۱
+۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۹
مگابایت
حجم

 توضحیات تکمیلی {لجندری گیر اصلی (نسخه اصلی)}


بعد زمان طولانی نسخه اصلی برنامه لجندری گیر کلش رویال انتشار یافت . 


نسخه دمو آن در بازار موجود بوده و نسخه اصلی این برنامه است . 


با استفاده از برنامه لجندری گیر اصلی (نسخه اصلی) میتوانید بهترین کاپ را برای خود حفظ کرده و به بالاترین آرنا بروید . اگر شما روزی بالای ۴ ساعت بازی میکنید میدانید که آرنا های جدیدی در آپدیت بازی آمده است و ما تمامی روش های بالا رفتن کاپ را آموش میدهیم . این برنامه هم برای مبتدی ها و هم برای حرفه ای ها مناسب است و فرقی نمی کند . 


تمامی روش ها و ترفند های قدیمی که کاربرد داشته یا دروغ بوده است در برنامن قرار داده شده و هیچ گونه روش غیر تست شده در آن وجود ندارد .


و مهمترین روش واقعی و تضمینی برای گرفتن کارت های افسانه ای (لجندری) را قرار دادیم که مهم ترین کارت ها محسوب میشوند . روش هایی که با آن میتوانید طی یک روز تا هفته حداکثر ۱ لجندرس بگیرید . همین طور کاربرد لجندری ها نیز و دک در آن قرار داده ایم .


به دلیل این که ایمیل های شما دوستان برای انتشار نسخه اصلی برنامه زیاد بوده و انتظاراتی که از ما داشتید و بی صبرانه منتظر بودید ممنون هستیم .


این برنامه فقط در کافه بازار منتشر شده است و در هیچ سایت وجود ندارد و تمامی مطالب آن تست شده و تضمینی است . شما میتوانید این برنامه دانلود کنید و به دلیل زمان زیادی که برای این برنامه کشیده شده و تمامی مراحل تست شده در خود بازی است مبلغ ناچیزی را برای آن در نظر گرفتیم که آن چنان نیست که شما رو به مشکل بیاندازد .


ایمیل شکایات و پیشنهادات شما : 


‌mohammadrga77@gmail.com


منابع : digiato , clashroyal.ir 


نویسنده و توسعه دهنده : محمدرضا قهاری امیری

logo-enamad logo-samandehi