آموزش زبان انگلیسی آیونا

دسته آموزش
نصب‌های فعال ۲۰۰+
حجم ۳۱٫۰ مگابایت
نسخه 2.0.5
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

اپلیکیشن آیونا می تواند برآورده کننده تمام نیازهای شما در زمینه یادگیری زبان انگلیسی باشد. سیستم یادگیری به گونه ای طراحی شده است که علاوه بر جنبه آموزش و یادگیری، سرگرم کننده نیز باشد. کاربر این نرم افزار بدون احساس خستگی، می تواند ساعت ها به یادگیری زبان انگلیسی بپردازد. مطالب در آیونا به صورت سطح بندی شده از مبتدی تا پیشرفته برای تقویت مهارت های خواندن و درک مطلب، یادگیری لغات انگلیسی، گرامر، گوش دادن، مکالمه، جمله سازی، تلفظ  کلمات ،ترجمه و ... قرار داده شده است.


اپلیکیشن آیونا شما را وارد یک دنیای جدید آموزش زبان می کند و شما غرق در این دریای بیکران انگلیسی خواهید شد. انتظار شما از یک اپلیکیشن آموزش انگلیسی چیست؟ همیشه کنارتان باشد؟ جذاب و سرگرم کننده باشد؟ گرامر و مکالمه انگلیسی را آموزش دهد؟ لغات انگلیسی را یاد بگیرید؟ بتوانید انگلیسی صحبت کنید؟ جملات انگلیسی بسازید؟ داستان، اخبار و رمان انگلیسی بخوانید؟ فلش کارت جذاب داشته باشد؟ با مکالمات روزمره انگلیسی آشنا شوید؟ در سفر های خارجی کمکتان کند؟ بازی آنلاین انجام بدید؟ آهنگ انگلیسی گوش بدید؟ دیالوگ فیلم های مشهور را داشته باشد؟ دیکشنری کامل و چندمنظوره داشته باشد؟ تبدیل عکس به متن داشته باشد؟ همه اینها را در فقط در یک اپلیکیشن پیدا خواهید کرد و آن هم آیوناست!.ویژگی اصلی اپلیکیشن آیونا نسبت به سایر نرم افزارها، جامع بودن آن است به طوریکه تمام متدهای آموزشی مختلف در نرم افزارهای دیگر، در این اپلیکیشن به صورت یکجا و کامل و با اضافه شدن چندین متد آموزشی جدید و سرگرم کننده ارائه شده اند.


 


ویژگی ها


متدهای آموزشی متنوع و سرگرم کننده و لذت بخش


دوره های آموزشی از مقدماتی تا پیشرفته


بازی آنلاین با هدف آموزش (نسخه 2)


یادگیری لغات انگلیسی با روش های متنوع


کار با متون آموزشی از قبیل داستان، زندگینامه، رمان و ...


مکالمات روزمره، انگلیسی در سفر، موسیقی و دیالوگ فیلم


دیکشنری جامع انگلیسی به فارسی و بالعکس (x2)


امکان تست قبل از خرید


محیط کاربری آسان و جذاب


و ده ها ویژگی دیگر ...


 


لطفا با نظرات ، پیشنهادات و امتیازات خود ما را حمایت کنید.


در صورت بروز هر گونه مشکل احتمالی لطفا ایمیل بزنید.


 


آدرس کانال آیونا در تلگرام :
https://telegram.me/aiona_ir


آدرس سایت :
http://aiona.ir

تغییرات آخرین نسخه

رفع مشکل دیکشنری انگلیسی به انگلیسی

بهبود عملکرد نرم افزار

دسترسی‌ها

  • پرداخت از طریق بازار
  • خواندن وضعیت تلفن و شناسه
  • مرتبط‌ سازی با دستگاه‌های بلوتوث
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • خواندن کارت حافظه
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • مشاهدهٔ اتصالات Wi-Fi
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه

در رسانه‌ها

آیونا؛ مرجع کامل آموزش زبان انگلیسی

اگر به دنبال یک برنامه آموزش زبان انگلیسی کامل و جامع هستید، پیشنهاد ما به شما آیونا است. این نرم افزار با سیستم یادگیری مفید و کاربردی که دارد، به راحتی تمامی نیازهای شما در این حوزه را برآورده می‌سازد. همچنین علاوه بر جنبه آموزش و یادگیری، سرگرم کننده نیز هست که موجب می‌شود کاربر بدون احساس خستگی به ساعت‌ها مطالعه و فراگیری بپردازد.