شنل قرمزی - قصه ی کودکان

شنل قرمزی - قصه ی کودکان

نسخه ۱.۰۶
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲۰
هزار
نصب فعال
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته
۲۰
مگابایت
حجم

کتاب داستان تعاملی « شنل قرمزی ». عنوانی جدید از سری قصه های کودکانه ی زیگول استودیودر زمان های نه چندان دور، در کنار یک جنگل زیبا، شنل قرمزی به همراه مادرش زندگی می کردند، یه روز شنل قرمزی تصمیم میگیره که به دیدن مادر بزرگ پیر و بیمارش که خونه اش درست اونوره جنگله بره، که در بین راه ....

****************************

کتاب قصه تعاملی «شنل قرمزی» برای کودکان و خردسالان طراحی شده و از روایت، تصاویر و انیمیشن جذابی بهره میبره و طوری طراحی شده است که کودک بتواند با تعامل با اپلیکیشن ، داستان را پیش ببرد و از همراهی با شنل قرمزی در این کتاب قصه تعاملی لذت ببرد.

همچنین در این کتاب داستان، خردسالان می توانند با لمس اجزای مختلفی که در صفحه قرار داده شده، با صداها و اتفاقات جالبی مواجه بشوند و لذت ببرند!

پس ... اگه دوست دارید هدیه ای مثل کتاب (اون هم کتابی تعاملی ، فانتزی و کارتونی) برای بچه های خودتون یا اطرافیان بدین، تازه داستان « شنل قرمز » نوستالژی خیلی از دهه شصتی هاست، احتمالا خیلی از بزرگترها هم ازش لذت ببرند!!*** روزها و ساعت های زیادی برای تولید همین کتاب وقت صرف شده، ولی راه زیادی در پیش داریم تا به پختگی برسیم. ***امیدواریم از این داستان و اپلیکیشن لذت ببرید.

منتظر نظرات خوب شما هستیم!logo-enamad logo-samandehi