🎀 کتاب داستان وترانه 🎀

🎀 کتاب داستان وترانه 🎀

نسخه v۲۵.۰
۱۰۰
هزار
نصب فعال
سرگرمی
دسته
۹۶
مگابایت
حجم

99% رضایت کاربران از برنامه                                   300 داستان متنی (همراه عکس) 
 100 ترانه متنی
 20 داستان صوتی
 9 ترانه صوتی (کاملا آفلاین)
✔برای اولین بار کتاب داستانهای سرمای خفته برگرفته شده از انیمشن برتر و تحسین شده والت دیزنی+کتاب داستانهای باربی بصورت رایگان (این 2 کتاب داستانها فقط در چند سایت محدود و بصورت غیررایگان عرضه شده) تقدیم به همه بچه های ایران.با یکبار دانلود برنامه قادر خواهید بود به تمامی قسمتهای نرم افزار بدون نیاز به اینترنت (آفلاین )برای دریافت جداگانه هرقسمت دسترسی داشته باشید.


🌟🌟کتاب داستان رده سنی کودک و نوجوان🌟🌟


   📚همانطور که درجریان هستید تمامی برنامه های داستان یا بصورت تک داستان تصویری هستند و یا بصورت داستانهای انبوه اما بدون تصویر. برای اولین بار تصمیم به ترکیب این دو حالت گرفتیم یعنی داستان زیاد+ تصویر.این برنامه گلچینی از معروفترین و برترین داستانهای ایرانی و خارجی،قدیمی و جدید است. برنامه بصورت رایگان و بدون پرداخت درون برنامه ای است.امیدواریم مورد پسند شما عزیزان واقع شود.منتظر نظرهای خوب شما هستیم.


🔺توجه: داستانهای نوجوان و قسمت اعظمی از داستانهای برنامه بصورت اختصاصی توسط نرم افزارهای دلی ترجمه ،تالیف و بازنویسی شده و همچنین تصاویر داستانها‌ نیز بصورت اختصاصی بازسازی و ادیت شده. هرگونه کپی برداری جرم و درصورت مشاهده پیگرد قانونی دارد.


 🌒تاثیر و فواید قصه خواندن برای کودکان

کودکان از طریق داستان ها و افسانه ها با حقایق و تجربه های زندگی آشنا می شوند. تأثیرپذیری از شخصیت های قصه، تقویت قدرت فهم و بیان، پرورش خلاقیت، آموزش زبان و افزایش گنجینه واژگان کودکان نیز از دیگر تأثیرهای آموزشی و تربیتی داستان سرایی به شمار می روند.


از طریق قصه ها و داستان های خوب، كودك به بسیاری از ارزش های اخلاقی پی می برد. پایداری، شجاعت، نوع دوستی، امیدواری، آزادگی، جوانمردی، طرفداری از حق و حقیقت و استقامت در مقابل زور و ستم ارزش هایی هستند كه هسته ی مركزی بسیاری از قصه ها و داستآنها را تشكیل می دهند.

پرورش حس زیبایی شناسی در كودك، متوجه ساختن كودك به دنیایی كه اطرافش را فرا گرفته، پرورش عادات مفید در كودك، تشویق حس استقلال طلبی و خلاقیت كودك هدف های اصلی طرح قصه های خوب برای كودكان است.
برای پرورش و ارتقای سطح تخیلات کودکان لازم است هر روز برایشان کتاب خوانده شود. ولی میزان خواندن داستان برای هر کودک بستگی به دامنه توجه و علاقه مندی وی دارد.


 


برچسب ها:کتاب داستان_داستان نوجوان_داستان مصور


 

logo-enamad logo-samandehi