مفاتیح صوتی ویژه شب قدر و کل سال

مفاتیح صوتی ویژه شب قدر و کل سال

نسخه v۲.۰
<۱۰
نصب فعال
مذهبی
دسته
۴۰
مگابایت
حجم

برنامه  (بسته ی صوتی ویژه شب قدر)

هدیه ای از طرف  متد ذهن نوشت به شما عزیزان میباشد. 

✔حاوی صوت مداحها و قاری های معروف و متن و ترجمه قرآن و دعاها و مطالب و سخنرانیهای مفید مربوط به شب قدر ، هم آفلاین و هم آنلاین میباشد بطوریکه قسمت آنلاین مطالب آن بروزرسانی نیز میشوند.

✔علاوه بر شب قدر در تمامی ایام سال نیز برای کاربر مفید میباشد و این بخاطر بروز رسانی های قسمت آنلاینش میباشد.✔توصیه میشود قسمت آنلاین برنامه را همه ی ایام سال دنبال  کنید.

✔سعی شده همه ی دعاها و آیات قسمت آفلاین برنامه بصورت تندخوانی باشند تا استفاده کننده از آن ،بتواند در شب قدر تمامی آنهارا در حداقل زمان وبصورت تمام و کمال  انجام بدهد و از حوصله اش خارج نشود.

✔میتوانید متن را همزمان با گوش دادن به فایل صوتی مربوط به آن مشاهده نمایید.

✔این برنامه شامل قرآن و دعاهای مربوط به شب قدر میباشد. ✔صوتی بوده و به همراه متن و ترجمه میباشند.✔سعی شده همه ی دعاها و آیات بصورت تندخوانی باشند تا استفاده کننده از آن ،بتواند در شب قدر تمامی آنهارا در حداقل زمان وبصورت تمام و کمال  انجام بدهد و از حوصله اش خارج نشود.✔این برنامه طوری طراحی شده است که مخاطب در زمان مقتضی تمام اعمال را به جا بیاورد و درعین حال از محتوی غافل نشود و بداند چه میخواند.✔این برنامه اهتمام زیادی به آگاهی و شناخت مخاطب دارد . قسمت (آگاهی بیشتر نسبت به شب قدر)مطالب بسیار مفیدی دارد که توصیه میشود حتما از این فایلهای صوتی بهره ببرید.

✔در بخش آنلاین برنامه  دعاها سخنرانیها کلیپهای مفید و تاثیر گذار قرآن تصویری تفسیر قرآن  و... بصورت آنلاین وجوددارد .

علاوه براین فایل صوتی و تصویری با کیفیت بیشتر بخاطر حجم بالا ، بصورت آنلاین دراین قسمت قرار داده شده است.logo-enamad logo-samandehi