آموزش اذان،وضو،نماز،اهدا لوح افتخار

آموزش اذان،وضو،نماز،اهدا لوح افتخار

نسخه ۱.۲
۱۰
نصب فعال
مذهبی
دسته
۲۷
مگابایت
حجم

این مجموعه آموزشی شامل آموزش اذان با صوت کودکانه به همراه معانی و مرتبه های تکرار + آموزش وضو با صورت شعر + آموزش قرائت نماز به بهمراه معانی که به صورت انیمیشن طراحی و تولید شده است. ضمنا به جهت تشویق گلهای آسمانی شما (فرزندان دلبندتان) ما فایل لــوح افتخـــار نمـــاز را هم در این مجموعه آماده کردیم که تقدیم حضور پر از مهر شما می کنیم تا بعد از فراگیری آموزش ها از طرف ما به فرزند قشنگتون هدیه بدید.


والدین گرامی: ما این فایل های آموزشی رو با استفاده از شیوه های نوین تصویرگری و با مشاوره از کارشناسان علوم دینی ، اجتماعی و روان شناسان در حوزه کودک و با تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طراحی و تولید کرده ایم. همچنین تمام سعی مونو کردیم تا از اِلمانهای صوتی (صداهای هنرپیشه های کودکان در صدا و سیما) و تصویری جذاب با رنگ های شاد و مورد توجه کودکان عزیزمان استفاده کنیم تا هم کیفیت محتوا رو بالا برده باشیم و هم باعث تعامل بیشتر کودکان با این مجموعه آموزشی شده باشیم.


صدای دلنشین اذان آن هم با صوت کودکانه بسیار آرامش بخش و روح نواز است و من توصیه میکنم اگر میخواهید در زمینه آموزش اذان ، وضو و قرائت نماز به کودکتان آموزش بدهید حتما از این محتوای ارزشمند استفاده بفرمایید.


ضمنا شما عزیزان می توانید جهت پشتیبانی محصول و ارسال نظرات و پیشنهادات خود از طریق موارد زیر با ما در ارتباط باشید.


ما قدردان نگــاه پر مهـــرتان هستیم 


از طریق سایت        http://gooleman.ir


از طریق ایمیل        gooleman.ir@gmail.com


از طریق پیامک        09015262224


از طریق تلگرام        @goolha


 

logo-enamad logo-samandehi