فوت فن گرامر انگلیسی

فوت فن گرامر انگلیسی

نسخه v۲.۰
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۶
مگابایت
حجم

با پيشرفت سريع علم و تکنولوژي و از آنجا که در حال حاضر قسمت بسيار زيادي از کتابها و نشريات علمي و مطالب روي اينترنت به زبان انگليسي تهيه ميشوند و با توجه به نياز غير قابل انکار دانش آموزان، دانشجويان و محققين به زبان انگليسي،  يادگيري اين زبان در بين زبانهاي خارجي امري بديهي و اجتناب ناپذير مي باشد.  حتي اگر يادگيري کامل اين زبان غير ممکن باشد بسته به سطح نياز، هر شخص ميتواند تا حد لازم آنرا ياد بگيرد. به قول معروف، آب دريا را اگر نتوان کشيد، هم بقـدر تشنگي بايد چشيد.


اولين گام در جهت آموزش زبان، يادگيري گرامر ميباشد. خوشبختانه کتابهاي بيشماري در زمينه زبان انگليسي و ساير زبانها در کشورما وجود دارد.


  نکته شايان ذکر در مورد اين برنامه اينست که مطالب از سطح بسيار ساده شروع شده وگرامر تا سطح بالايي آموزش داده ميشود لذا براي افراد مبتدي بسيار مناسب بوده و افرادي که قبلا انگليسي را به خوبي آموزش ديده اند ، ميتوانند از اين مطالب به عنوان يک مجموعه کامل  گرد آوري شده جهت مرور آنچه از قبل ميدانند استفاده کنند.


 


 وجه تمايز اين برنامه با ساير برناه های گرامر موجود ، اينست که روند کار به نحوي طراحي شده که در انتها، خواننده مبتدي به آساني انگليسي را مکالمه کند و خواننده قويتر بهبود چشمگيري در مکالمه خود احساس نمايد.


تفاوت ديگري که خواننده در حين مطالعه اين برنامه درخواهد يافت اينست که، 


به عنوان مثال آموزش زمانها که غالبا کار مشکلي ميباشد در اين برنامه به نحوي ارائه شده است که ، در چند مرحله در جاهاي مختلف بيان شده تا باعث خستگي خواننده نشود.


 لذا دروسي مثل زمانها يا درس قيد، نه به طور تکراري بلکه با روندي پيشرفتي در چند مرحله در طول برنامه بيان شده اند


این برنامه با فنون و تدریس عالی برای تمامی سنین ارایه شده که حتی خود مخاطب نیز این را بی شک احساس خواهد کرد 


که وجه تمایزی است برای خودآموزان عزیز


 


کافیست خودتان نیز امتحان کنید


پیش به سوی پیشرفت های بزرگ

logo-enamad logo-samandehi