هزار
نصب فعال
خرید
دسته
۵
مگابایت
حجم

برا همه تا الان حداقل یکبار پیش اومده که:

قصد خرید داشتین ولی حال و حوصله گشت و گذار تو بازار برای پیدا کردن جنس موردنظر رو نداشتید؛ یا نیاز فوری به یک کالایی رو داشتین ولی نمی دونستین از کجا باید خرید کنید؛ یا اینکه از فروشگاه های اینترنتی خرید کردین ولی از کیفیت محصول ارسالی راضی نبودین؛ یا دنبال نیروی فنی خدماتی مثل تعمیرکار سیار لوازم خانگی بودین ولی کسی رو پیدا نکردید!؟ از امروز به بعد با نصب ویترینو با این مشکلات خداحافظی کنید.

مشاهده ویترین فروشگاه های شهر

مشغله های کاری، نبود وقت کافی، ترافیک،شلوغی، نبود پارکینگ و مسائلی از این دست، لذت یک خرید رو از ما میگیره؛ ویترینو اومده تا به ما کمک کنه که بدون هیچ دغدغه ای ویترین فروشگاه های شهرمون رو از خونه یا محل کار رصد کنیم.

جستجوی کالای موردنظر در شهر

گاهی وقت ها پیدا کردن یک محصول یا ابزار بخصوصی در فروشگاه های شهر به یک معظل تبدیل میشه و به کلی ما رو کلافه می کنه؛ ویترینو با داشتن موتور جستجوگر پیشرفته، این فرآیند رو برای ما خیلی ساده کرده و فقط با نوشتن اسم محصول مورد نظر می تونیم فروشگاه های عرضه کنندش رو پیدا کنیم.

تحویل سریع در عرض چند ساعت

همیشه یکی از دغدغه های خرید از فروشگاه های اینترنتی زمان بندی تحویل محصول خریداری شدست و اکثرا دیرتر از اون چیزی که وعده داده بودن به دست ما می رسه اما ویترینو به دلیل پوشش فروشگاه های محله و شهر ما این امکان را فراهم کرده تا محصول خریدار شده در کمتر از چند ساعت به دستمون برسه.

دسترسی به اطلاعات نیروها و مراکز فنی و خدماتی

پیدا کردن نیروهای فنی یا خدماتی (مکانیک، برقکار، کارواش، قالی شویی و...) که بتونیم با خیال راحت بهشون اعتماد کنیم؛ دیگه زیاد سخت نیست کافیه به قسمت خدمات ویترینو بریم و خیلی راحت پیداش کنیم.

* اپلیکیشن ویترینو در حال حاضر تنها برای شهر اصفهان فعال می باشد.


logo-enamad logo-samandehi