دماسنج نفوذی-مادون قرمزTesto-104 IR

دماسنج نفوذی-مادون قرمزTesto-104 IR

نسخه v۴.۰
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۶
مگابایت
حجم

از سایر برنامه های ما در خصوص تجهیزات پرتابل دربخش سایر برنامه های توسعه دهنده دیدن کنید

نرم افزار پیش رو یکی از چندین برنامه ی ساخته شده در خصوص نحوه ی استفاده و کاربرد صحیح تجهیزات پرتابل اندازه گیری است. این برنامه با هزینه ی شخصی تولید شده و در حال حاضر وابسته به هیچ سازمان، نهاد و یا دستگاه اجرایی نبوده و دارای تاییدیه از هیچ مرجعی نمی باشد. این برنامه مدل  ذیل را در بر میگیرد. 

دماسنج نفوذی-مادون قرمز تستو Testo-104 IR

برنامه مورد نظر می تواند مورد استفاده ی طیف وسیعی از استفاده کنندگان از دستگاه های پرتابل قرار گیرد. منجمله: فروشندگان و خریداران این مدل دستگاه ها و کلیه بازرسان بهداشت محیط و حرفه ای کشور، دانشجویان رشته مهندسی بهداشت محیط و حرفه ای، پرسنل قراردادی، شرکتی، طرحی و کادر غیر ثابت در سیستم های بهداشتی و کلیه افرادی که در آزمایشگاه ها ی مختلف از این مدل دستگاه ها استفاده می نمایند. 

این برنامه دقیقا ترجمه کاتالوگ ها و بروشورهای دستگاه مربوطه بوده و میتواند راهنمای مناسبی در نحوه ی استفاده از این دستگاه باشد. لذا، تنها جنبه ی آموزشی داشته و توصیه می شود پس از نصب رایگان برنامه در تلفن ها و تبلت ها و دستگاه های اندرویدی خود، جهت دسترسی به اطلاعات این راهنما و فعال سازی ردیف های اطلاعات مندرج در برنامه، نسبت به خریداری درون برنامه ای آن از طریق بازار، اقدام نموده و همواره آن را در کنار خود داشته باشید.

ویژگی های این برنامه عبارتند از: 

  1- دارا بودن بخش خبر خوان 

 2-دارابودن قدرت بزرگ نمایی بعضی تصاویر 

 3-دارا بودن قدرت چرخش خودکار متون 

4-دارابودن بخش تنظیمات برنامه مثل:تغییر اندازه ی نوشته ها و نوع فونت 

5-دارابودن بخش جستجو 

logo-enamad logo-samandehi