تست آزمون راهنمایی رانندگی

تست آزمون راهنمایی رانندگی

+۱۰
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۷
مگابایت
حجم

نرم افزار آیین نامه راهنمایی و رانندگی (برنامه مخصوص اندروید)

تمامی آزمون های آیین نامه نرم افزار تست آیین نامه بر اساس آزمون های سایت تست درایو می باشد.

بر اساس قوانین راهنمایی و رانندگی در کشور، مهمترین شرط برای رانندگی داشتن گواهینامه رانندگی می باشد؛ به منظور دریافت گواهینامه رانندگی، نخستین قدم، قبولی در آزمون آیین نامه می باشد. لازمه شرکت در آزمون آیین نامه و کسب نمره قابل قبول در این آزمون، آشنایی و تسلط بر قوانین راهنمایی و رانندگی و شناخت علائم و نشانه های مربوط به راهنمایی و رانندگی است.

برای تسلط بر قوانین و آشنایی با علائم و نشانه های مربوط به راهنمایی و رانندگی که در آزمون مورد سنجش قرار می گیرد، مرور و تمرین های پیاپی می تواند تاثیرگذار باشد و زمینه قبولی شما را در آزمون بار اول ایجاد کند.

به منظور فراهم کردن امکان مرور و تمرین برای داوطلبان آزمون راهنمایی و رانندگی ، نرم افزار آیین نامه رانندگی طراحی و ارائه شده است؛ این نرم افزار مخصوص اندروید بوده و قابلیت نصب بر روی گوشی همراه را دارد. با نصب رایگان این اپلیکیشن بر روی گوشی اندروید، کاربر می تواند در زمان و مکان های مختلف به قوانین و مقررات مربوط به راهنمایی و رانندگی و اصول و فرهنگ صحیح ترافیک شهری و جاده ای دسترسی داشته باشد.

نصب این برنامه بر روی گوشی هوشمند این امکان را برای کاربر ایجاد می کند که با همراه داشتن آن در مکان های مختلف و استفاده از آن در زمان های بیکاری، به تکرار و مرور این قوانین و مقررات بپردازد. تکرار و تمرین زمینه ای است برای بالا رفتن شانس قبولی در آزمون راهنمایی و رانندگی.

فعالیت عمده این نرم افزار در دو بخش می باشد.

بخش آموزش

بخش سنجش

بخش آموزش: آموزش فرهنگ و اصول راهنمایی و رانندگی در جهت ارتقاء کیفیت زندگی شهروندی و ترافیکی

بخش سنجش: ابزار مفید برای هنرجویان و داوطلبان شرکت در آزمون دریافت گواهینامه راهنمایی و رانندگی

این نرم افزار برای گوشی هوشمند اندروید بوده و شما می توانید با نصب رایگان برنامه آیین نامه راهنمایی و رانندگی بر روی گوشی هوشمند خود قوانین راهنمایی را مطالعه و با علائم و نشانه ها تصویری راهنمایی و رانندگی آَشنا شوید. همچنین از دیگر مزایای نصب و استفاده از این اپلیکیشن، امکان شرکت رایگان در آزمون های مربوط به راهنمایی و رانندگی می باشد. با شرکت در آزمون، دسترسی کاربر به کلیه نمونه سوالات آیین نامه رانندگی امکان پذیر می باشد و شما می توانید علاوه بر بالا بردن دانش راهنمایی و رانندگی خود، میزان آمادگی خود برای آزمون را نیز مورد سنجش قرار دهید.

دسترسی کامل کاربر به سوالات راهنمایی و رانندگی  با دانلود رایگان نرم افزار آیین نامه اصلی و مقدماتی (نسخه مخصوص اندروید) امکان پذیر بوده و کاربر می تواند توانایی و تسلط خود را در آزمون راهنمایی و رانندگی، بارها مورد سنجش قرار دهد. دسترسی به آزمون های این نرم افزار رایگان می باشد. از مزایای دیگر این نرم افزار در بخش آزمون ها، تشابه آن به قوانین و ضوابط راهنمایی و رانندگی است؛ بر این اساس آزمون ها در دو نوع طراحی شده است.

آزمون آیین نامه مقدماتی

آزمون آیین نامه اصلی

برای دسترسی و استفاده رایگان از امکانات خوب این نرم افزار شما می توانید با مراجعه به وب سایت، این برنامه را دانلود و بر روی گوشی هوشمند اندروید خود نصب کنید.

پس از دریافت و نصب برنامه شما در زمان و مکان های مختلف به نمونه سوالات آیین نامه رانندگی دسترسی دارید. شرکت در آزمون ها موجب ارتقا توانایی شما در آزمون اصلی می شود.

علاوه بر دسترسی و به سوالات و امکان شرکت در آزمون های این نرم افزار، از دیگر مزایای دریافت و نصب این نرم افزار دسترسی به قوانین نظری و علائم و تابلو های راهنمایی و رانندگی به همراه توضیحات است.نظرات کاربران

مصطفي دلوشي
۱۳۹۸/۱۰/۱۸
عالی
mohammad
۱۳۹۸/۱۰/۱۲
خداییش خوبه دمتون گرم
سجاد
۱۳۹۸/۰۶/۲۴
عالی
حنانه
۱۳۹۸/۰۴/۲۹
عالی
وحید
۱۳۹۸/۰۴/۱۶
سلام سوالات خوبی داره
کاربر بی‌نام
۱۳۹۸/۰۴/۱۰
چرا ۱جوری در نظر نگرفتین ببینم چه اشتباهی داشتیم ؟؟!!
میلاژ
۱۳۹۸/۰۴/۰۲
ازتون بسیار ممنونم بابت این نرم افزار کاربردی و جامع
💫عشق ابدی💫
۱۳۹۸/۰۳/۳۱
عاليه.ولي کاش جواب آزموني که خودمون داديم مشخص ميشد تا بدونيم کدوم رو غلط جواب داديم
zahra
۱۳۹۹/۱۲/۱۰
میشه اینجور برنامه ای واسه بی سوادانم بزارید?
محمد
۱۳۹۹/۰۶/۲۰
عالی بود
aysa
۱۳۹۹/۰۶/۱۹
خوبه ولی بعضی جاها اشتباه تایپی داره. غلط ها رو هم مشخص کنه بهتر میشه. منم شنبه امتحان دارم، امیدوارم قبول بشم
یاعلی مدد
۱۳۹۹/۰۶/۱۹
برنامه بسیار خوب ومفید می باشد ممنون از شما
مهدی زارع
۱۳۹۹/۰۶/۱۶
خوب بود