نورسنج های تنمارس TENMARS

نورسنج های تنمارس TENMARS

نسخه v۶.۰
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۹ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

از سایر برنامه های ما در خصوص تجهیزات پرتابل دربخش سایر برنامه های توسعه دهنده دیدن کنید  

نرم افزار پیش رو یکی از چندین برنامه ی ساخته شده در خصوص نحوه ی استفاده و کاربرد صحیح تجهیزات پرتابل اندازه گیری است. این برنامه با هزینه ی شخصی تولید شده و در حال حاضر وابسته به هیچ سازمان، نهاد و یا دستگاه اجرایی نبوده و دارای تاییدیه از هیچ مرجعی نمی باشد.این برنامه مدل های ذیل را در بر میگیرد. 

نورسنج های تنمارس

TM-201/202/203/204/205/205N

 برنامه مورد نظر می تواند مورد استفاده ی طیف وسیعی از استفاده کنندگان از دستگاه های پرتابل قرار گیرد. منجمله: فروشندگان و خریداران این مدل دستگاه ها و کلیه بازرسان بهداشت محیط و حرفه ای کشور، دانشجویان رشته مهندسی بهداشت محیط و حرفه ای، پرسنل قراردادی، شرکتی، طرحی و کادر غیر ثابت در سیستم های بهداشتی و کلیه افرادی که در آزمایشگاه ها ی مختلف از این مدل دستگاه ها استفاده می نمایند. 

 این برنامه دقیقا ترجمه کاتالوگ ها و بروشورهای دستگاه مربوطه بوده و میتواند راهنمای مناسبی در نحوه ی استفاده از این دستگاه باشد. لذا، تنها جنبه ی آموزشی داشته و توصیه می شود جهت نصب  برنامه در تلفن ها و تبلت ها و دستگاه های اندرویدی خود، جهت دسترسی به اطلاعات این راهنما و فعال سازی کامل برنامه، نسبت به خریداری درون برنامه ای آن از طریق بازار، اقدام نموده و همواره آن را در کنار خود داشته باشید.

 ویژگی های این برنامه عبارتند از: 

  1- دارا بودن بخش خبر خوان 

 2-دارابودن قدرت بزرگ نمایی بعضی تصاویر 

 3-دارا بودن قدرت چرخش خودکار متون 

 4-دارابودن بخش تنظیمات برنامه مثل:تغییر اندازه ی نوشته ها و نوع فونت 

 5-دارابودن بخش جستجو 

نظرات کاربران

مهدی عرب قاینی
۱۳۹۸/۰۴/۱۸
🌹
سحر
۱۳۹۸/۰۴/۱۰
افتضاح بود دان نکنید
صدف
۱۳۹۹/۰۲/۱۸
خیلی متاسفم که مردم رو سرکارگذاشتن...من دنبال اَپ مناسب بودن و اینها فقط تبلیغشو گذاشتن و بعدهم هزینه میگیرن تا بتونی اصلا درباره دستگاه بدو