آموزش تار نوا(1-32)

آموزش تار نوا(1-32)

نسخه ۱.۱
۵۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۳۰
مگابایت
حجم

برنامه آموزش تار نوا با هدف آموزش ساز تار به علاقمندان این ساز در راستای کاهش هزینه های آموزشی و نیز درک بهتر و عمیق تر خط موسیقی تولید شده است.

ادامه ی درسهای برنامه :
http://cafebazaar.ir/barshahi.music.tarlearning/?l=fa

از سایر برنامه های ما دیدن نمایید متن آلبوم های استاد محمدرضا شجریان
http://cafebazaar.ir/app/barshahi.music.shajar2/?l=fa
آموزش سه تار نوا(33-51)
http://cafebazaar.ir/app/com.examples.setarlearning2/?l=fa
آموزش سه تار نوا(1-32)
http://cafebazaar.ir/app/amozesh.com.example.learningsetar/?l=fa

در این برنامه سعی شده است که هنرجو با هیچ گونه دانش قبلی بتواند به راحتی با نرم افزار ارتباط برقرار کرده و به نحو عالی درس های آموزشی را فرا گیرد.
این برنامه از شش قسمت شامل تئوری موسیقی ، آموزش تار ، نگاهی به تار ، تار نوازان ، راهنما و درباره تشکیل شده است.
در قسمت تئوری موسیقی خلاصه ای از آنچه که هنرجو باید بداند به شکلی ساده و قابل درک آمده است که این قسمت برای هنرجو بسیار مفید می باشد که لازم است قبل از شروع درس ها این قسمت را مطالعه کند.
قسمت نگاهی به تار یک دید کلی و مناسب را به هنرجوی این ساز ارائه می دهد که برای هنرجو لازم است اطلاعاتی را درباره سازی که می نوازد بداند.
بیوگرافی و آشنایی با نوازندگان بزرگ ساز تار نیز از قسمت های دیگر این برنامه است که یقینا مفید می باشد.
بخش اصلی نرم افزار قسمت آموزش تار می باشد که پیاده سازی آن با استفاده از انیمیشن بسیار در درک و یادگیری هنرجو موثر و مفید میباشد که شامل سی و دو درس از کتاب " دستور مقدماتی تار و سه تار کتاب اول تالیف موسی معروفی – نصرا... زرین پنجه " است. در این قسمت تصویری از نت درس و نیز دسته ساز قرار داده شده است و با اجرای درس نت ها به صورت انیمیشن اجرا می شوند و دسته ساز نیز متناسب با آن محل نت را بر روی ساز نشان می دهد. ضمنا اگر درسی دارای توضیحات اضافی باشد در قسمت توضیحات می توان به آن دسترسی داشت.
کلیات این برنامه از برنامه آموزش سه تار شرکت نورپردازان که مختص PC می باشد، برگرفته شده و بخش های از آن نیز از دانشنامه آزاد ویکی پدیا استخراج گشته که امیدوارم مفید واقع شود، لازم به ذکر است چون نسخه ابتدایی این نرم افزار است ممکن است دارای نقص ها و ایراداتی باشد که در صورت مشاهده خواهشمندیم از طریق ایمیل (Barshahi@gmail.com) ما را در جریان قرار داده تا در اولین فرصت اشکال رفع گردد.

logo-enamad logo-samandehi