Education Adobe Audition

Education Adobe Audition

نسخه v۱.۰.۵
+۵۰۰
نصب فعال
موسیقی
دسته
۴
مگابایت
حجم

توجه:این برنامه آموزشی می باشد.ما با آموزش های جامع این برنامه روش کار کردن با این برنامه را به شما آموزش داده ایم.لذت ببرید


نرم افزار Adobe Audition ، محيط هاي كاري متفاوت و فوق حرفه ای براي تركيب,  ویرایش صدا و میکس موسیقی (تنظيم (mix)) ،تغیر فرمت و سایز آهنگ هاو فایل های صوتی، رمزگذاری، اضافه و مخلوط کردن چند موسیقی باهم،قابلیت بازگشایی فایلses, قابلیت رایت به رویCD بدون نیاز به نرم افزار رایت،قابلیت ضبط صدا روی آهنگ های بی کلام و باکلام،قابلیت برش و زوم کردن (zoming)آهنگ،قابلیت حذف صدا های ناخواسته، حذف نویزموجود در صدا، قابلیت چسباندن یک فایل به فایل دیگر و...کلی قابلیت های عالی دیگر را برای آهنگ ها و فايلهاي صوتي در اختياركاربرانش قرار مي دهد.


برنامه Adobe Audition به ٣ قسمت كاري اصلي تقسيم شده است و ...اما به دلیل پیچیده بودن همه کس نمیتوانند از آن استفاده کنند، و افراد حرفه ای هم بعضی اوقات در آن مشکل پیدا میکنند و نمیتوانند تغیرات لازم را روی موسیقی خودشان اعمال کنند. 


  ما با این نرم افزار آموزش های مفید و کاربردی برای شما  آماده کرده ایم که با استفاده از این آموزش ها میتوانید نحوه کار با این برنامه رو یاد بگیرید و تغیرات دلخواه خودتون رو روی آهنگی که دوست دارید ایجاد کنید. واز آن استفاده کنید و لذت ببرید. 


امکانات نرم افزار:قابلیت اشتراک گذاری متون،منویی زیبا و دلنشین و...


لطفا نظریادتون نره... 

logo-enamad logo-samandehi