ایده پرداز

ایده پرداز

نسخهٔ ۱.۱
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰۰
نصب
ابزارها
دسته‌بندی
۳ مگابایت
حجم
ایده پرداز

ایده پرداز

استیکر مارکت رویا
نسخهٔ ۱.۱
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰۰
نصب
ابزارها
دسته‌بندی
۳ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

ایده پرداز برنامه ای است در راستای ارائه ایده های نو و پروراندن ایده های موجود جهت یافتن سرمایه گذاری و همکاری برای تبدیل ایده ها به کارهای جدید و کمک به بازار موجود . یکی از ویژگی های اصلی این برنامه دسته بندی ایده ها است که به افراد کمک می‌کند از تخصص افرادی که در آن زمینه فعالیت می‌کنند بهره مند شوند. هدف اصلی از این برنامه کمک به دو دسته مهم از افراد جامعه است، دسته اول کسانی که دارای ابتکار و ایده های نو در زمینه های مختلف هستند و به دنبال سرمایه گذاری و همکاری می‌گردند و دسته دوم افرادی علاقه مند به سرمایه گذاری و حمایت از ایده های ناب و بکر هستند.


ایده پرداز با رویکردی جدید در بهبود و کشف و به مرحله اجرا رساندن ایده تازه و بدیع گام به عرصه گذاشته است و امکانات زیادی را برای علاقه مندان به ارائه ایده های تازه در زمینه های مختلف و همچنین علاقه مندان به سرمایه گذاری و حمایت و همکاری در راه تبدیل ایده های جدید به سرمایه و کارهای نو فراهم کرده است .


از ویژگی های این برنامه می توان به صفحه شخصی برای کاربران به منظور نمایش مشخصات و تخصص و میزان تحصیلات و علاقه مندیهای فرد اشاره نمود. از دیگر ویژگی های برنامه می‌توان از توانایی ارسال پیام خصوصی , نمایش تغییرات جدید در ایده های شما به صورت نوتیفیکیشن, قرار دادن عکس پروفایل, ذخیره ایده ها, ویرایش و حذف ایده ها, قرار داد آدرس تماس در صفحه ی ایده, امکان نظر و امتیاز دادن به ایده های دیگران, نمایش پروفایل دیگران, ... اشاره کرد.

نظرات کاربران - ۱۵ رأی
۳.۹ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
مهرداد
مهرداد
۱۳۹۴/۰۷/۲۸
عالی مخصوصا نسخه جدید
Batman
Batman
۱۳۹۴/۰۸/۰۳
برنامه خوبیه اما اگه اموزش هم بده عالی میشه عالی...
Mojtaba
Mojtaba
۱۳۹۴/۰۸/۰۱
ba tavajjoh be sayer barnamehaye cafe be nazaram tarahi jalebi dare va az nazare mohtavaee ham karbordie khasteh nabashid dametun garm