تفسیر نور (دکتر مصطفی خرمدل)

دسته مذهبی
نصب‌های فعال ۱۰٬۰۰۰+
حجم ۹٫۲ مگابایت
نسخه v14.0

توضیح

تفسیر نور نوشته استاد بزرگوار دکتر مصطفی خرم دل یکی از تفاسیر معتبر فارسی می باشد این تفسیر این روزها به یکی از پرطرفدارترین کتب تفسیر مبدل گشته است به طوری‌که در هر خانه‌ای یک جلد از این تفسیر گرانقدر را مشاهده می‌کنیم.در این نرم افزار ترجمه‌ی هر آیه با توضیحات مربوط به آن داخل پرانتز در جلویش آورده شده است و توضیحات مربوط به لغات و اعراب و صرف و نحو و نکات تاریخی و عقیدتی آیات ذیل هر صفحه درج شده است.


در جدیترین نسخه  این برنامه هر آیه را در یک پاراگراف گنجانده ایم و امکان اشتراک گذاری آنها همراه با ترجمه و توضیحات بصورت تکی ،فراهم شده است.که یکی از قابلیت های خوب نرم افزار همین است که میتوانید هر ایه ای از قرآن را با ترجمه ان به اشتراک بگذارید.
در بخشی دیگر از برنامه ترتیل کامل قرآن کریم با صدای دلنشین استاد ماهر المعیقلی نیز در نرم افزار قرار داده شده است که می توانید هر سوره ای از قرآن را که می خواهید فایل صوتی ان را به راحتی و با کمترین حجم ممکن دانلود کنید و در داخل گوشی اتان ذخیره کنید.
قابلیت جستجوی نرم افزار را تا حدودی بهبود بخشیده ایم.البته لازم است یادآوری کنیم که برای جستجو در آیات قرآنی حتما کلمه جستجو شده را با کیبورد و حروف عربی تایپ کنید تا جستجو درست و کامل دربیاید.اگر کلمه جستجو شده را با کی بوردهای فارسی بنویسیم کلمه مورد نظر فقط در ترجمه ایات جستجو داده می شود.
یکی دیگر از خوبی های این برنامه این است که قرائت های بسیار زیبا  از استاد عبدالباسط هم بصورت آفلاین در نرم افزار گنجانده شده است که می توانید بدون اتصال به اینترنت از انها استفاده کنید و گوش بدهید.


در هر صورت برای ساخت و طراحی این برنامه زحمات زیادی کشیده ام و وقت بسیار زیادی را برایش گذاشته ام و با کلی افتخار هم ان را بصورت کاملا رایگان منتشر کرده ام که امیدوارم دوستانی که دانلود می کنن بهترین استفاده را از ان ببرند.و اگر مورد رضایت شما قرار گرفت مارا از دعای خیر خودتان هم شریک کنید... التماس دعا

با دادن ۵ ستاره از ما حمایت کنید.
با تشکر فراوان از حمایت شما...

تغییرات آخرین نسخه

اضافه شدن بخش ترتیل آنلاین کل قرآن کریم با صدای عبدالباسط

تغییر آیکن برنامه

تغییرات گرافیکی قالب برنامه

اصلاح برخی مشکلات گزارش شده برنامه

اضافه کردن فونت قرآنی طه


دسترسی‌ها

  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه