تفسیر نور (دکتر مصطفی خرمدل)

تفسیر نور (دکتر مصطفی خرمدل)

هزار
نصب فعال
مذهبی
دسته
۱۴
مگابایت
حجم

تفسیر نور نوشته استاد بزرگوار دکتر مصطفی خرم دل یکی از تفاسیر معتبر فارسی می باشد این تفسیر این روزها به یکی از پرطرفدارترین کتب تفسیر مبدل گشته است به طوری‌که در هر خانه‌ای یک جلد از این تفسیر گرانقدر را مشاهده می‌کنیم.در این نرم افزار ترجمه‌ی هر آیه با توضیحات مربوط به آن داخل پرانتز در جلویش آورده شده است و توضیحات مربوط به لغات و اعراب و صرف و نحو و نکات تاریخی و عقیدتی آیات ذیل هر صفحه درج شده است.

در جدیترین نسخه  این برنامه هر آیه را در یک پاراگراف گنجانده ایم و امکان اشتراک گذاری آنها همراه با ترجمه و توضیحات بصورت تکی ،فراهم شده است.که یکی از قابلیت های خوب نرم افزار همین است که میتوانید هر ایه ای از قرآن را با ترجمه ان به اشتراک بگذارید.

در بخشی دیگر از برنامه ترتیل کامل قرآن کریم با صدای دلنشین استاد ماهر المعیقلی نیز در نرم افزار قرار داده شده است که می توانید هر سوره ای از قرآن را که می خواهید فایل صوتی ان را به راحتی و با کمترین حجم ممکن دانلود کنید و در داخل گوشی اتان ذخیره کنید.

قابلیت جستجوی نرم افزار را تا حدودی بهبود بخشیده ایم.البته لازم است یادآوری کنیم که برای جستجو در آیات قرآنی حتما کلمه جستجو شده را با کیبورد و حروف عربی تایپ کنید تا جستجو درست و کامل دربیاید.اگر کلمه جستجو شده را با کی بوردهای فارسی بنویسیم کلمه مورد نظر فقط در ترجمه ایات جستجو داده می شود.

یکی دیگر از خوبی های این برنامه این است که قرائت های بسیار زیبا  از استاد عبدالباسط هم بصورت آفلاین در نرم افزار گنجانده شده است که می توانید بدون اتصال به اینترنت از انها استفاده کنید و گوش بدهید.

در هر صورت برای ساخت و طراحی این برنامه زحمات زیادی کشیده ام و وقت بسیار زیادی را برایش گذاشته ام و با کلی افتخار هم ان را بصورت کاملا رایگان منتشر کرده ام که امیدوارم دوستانی که دانلود می کنن بهترین استفاده را از ان ببرند.و اگر مورد رضایت شما قرار گرفت مارا از دعای خیر خودتان هم شریک کنید... التماس دعا


با تشکر فراوان از حمایت شما...
نظرات کاربران

صالحه ومحدثه
۱۳۹۹/۱۰/۲۲
خیلی تفسیر خوبی است
غریب خلیل نژاد
۱۳۹۹/۱۰/۲۲
عالی
Mohammad
۱۳۹۹/۱۰/۱۰
عشقی سلطان
بازتب
۱۳۹۹/۱۰/۰۴
عالی 🌷🌷
قرآن مبین
۱۳۹۹/۰۹/۲۷
برنامه بسیار خوبی است، جزاکم الله خیرا
کاربر بی‌نام
۱۳۹۹/۰۹/۱۶
خداوند متعال به احترام قرآن کریم، بە مرحوم دکتر خرم دل و همچنین بە ناشر این برنامە جزای خیر عطاء فرماید.
فضل
۱۳۹۹/۰۹/۰۹
بسیار خوب است خداوند توفیق بیشتری برای شما بدهد
احمد. رضا
۱۳۹۹/۰۹/۰۷
خیلی‌. خیلی عالیه‌. حطمن‌. دانلود‌ کنید‌
بنیامین
۱۳۹۹/۰۸/۲۴
جزاکم الله خیرا روح استاد بزرگوار قرین رحمت الهی
نبیل
۱۳۹۹/۰۸/۲۲
جزاکم الله
علی راشدی
۱۳۹۹/۰۸/۲۱
عالی. دست شما درد نکنه
ابوعبدالله
۱۳۹۹/۰۸/۰۷
عالیه الله جزای خیرتون در دنیا وآخرت بده آمین. أحبکم الله❤
امجد
۱۳۹۹/۰۷/۱۴
بسیار سپاسگزارم از این تفسیر زیبا خیلی عالیه 😊