داشبورد بازی عصر پادشاهان

داشبورد بازی عصر پادشاهان

نسخه ۱.۲.۲
۲۰۰
نصب فعال
استراتژی
دسته
۲۰
مگابایت
حجم

عصرپادشاهان یک بازی رایگان و آنلاین اینترنتی است که در آدرس http://www.KingsEra.ir می توانید هیجان آنرا تجربه نماید. این نرم افزار یک داشبورد برای بازیکنان عصرپادشاهان است که از روی تلفن همراه خود نیز بتوانند اکانت خود را مدیریت نمایند. با نصب این داشبورد بر روی تلفن همراه خود می توانید از طریق نام کاربری و رمز کنونی خود در عصرپادشاهان وارد بازی شوید و از این طریق به کلیه سرورهای بازی فعال خود دسترسی خواهید داشت.

مهمترین امکاناتی که در نسخه یک در KingsEra Mobile ارائه شده است:

نسخه 1:
- امکان اتصال اکانت مرکزی فعلی و مدیریت کلیه سرورهای فعال
- مشاهده لیست شهرهای موجود در هر سرور بازی شما
- دسترسی و مدیریت به شهرها از طریق نمای گرافیکی ( همانند نسخه وب )
- دسترسی و مدیریت به شهرها از طریق نمای لیستی جدید
- مشاهده منابع و ارتش موجود در هر شهر
- امکان ارتقا و ساخت ساختمان ها و اکستراها
- امکان تحقیق نیروها در آکادمی و ارتقا سطح دفاعی و هجومی
- امکان تربیت نیروهای نظامی در سربازخانه، اصطبل و کارگاه
- امکان تعدیل منابع
- امکان تغییر نام شهرها
- مشاهده لیست لشکرکشی های هر شهر
- دسترسی سریع به راهنمای بازی
- اجرای مراسم ها در ساختمان معبد
- امکان ارسال پیشنهاد و همچنین قبول پیشنهادات در بازار

نسخه 1.1:
- امکان ثبت نام در سرور جدید: در زمان ورود سرورهای جدید، شما این سرور جدید را در صفحه لیست سرورها مشاهده می نمایید، و می توانید مستقیما از داخل برنامه در این سرور جدید نیز عضو شوید.
-مدیریت پیام ها :از این پس می توانید از داخل نرم افزار پیام های دریافتی را مشاهده و مدیریت نموده و به آنها پاسخ بدهید. همچنین می توانید به دوستان خود و یا اعضای اتحاد خود پیام ارسال نمایید. می توانید لیست پیام های ارسالی را مشاهده نمایید و یا در صورت تمایل پیام های خود را حذف کنید.
- لیست مقصدهای دلخواه در ساختمان اردوگاه: یکی از جذابترین بخش های این نسخه، اضافه شدن لیست مقصدهای دلخواه و امکان حمله به فارمها از طریق نسخه موبایلی می باشد.


سایر بخش ها و امکانات عصرپادشاهان نیز در نسخه های بعدی KingsEra Mobile که به صورت آپدیت های ماهیانه منتشر خواهد شد به نسخه موبایلی اضافه خواهند شد.

نکته: یکی از مهمترین ویژگی های KingsEra Mobile مصرف پایین پهنای باند اینترنت می باشد و شما حتی با سرعت بسیار پایین اینترنت نیز می توانید به راحتی هیجان عصرپادشاهان را در تلفن همراه خود تجربه نمایید.

logo-enamad logo-samandehi