رابطه ی عاطفی

رابطه ی عاطفی

نسخه v۳.۰
کمتر از ۱۰
نصب فعال
سبک زندگی
دسته
۲
مگابایت
حجم

به نام خدا
ارتباط سالم با همسر یکی از لذت بخش ترین تجربه های زندگی مشترک است . ازدواج موفق ، سرچشمه و اساس یک زندگی سالم فردی و اجتماعی است. چنانچه ازدواج با موفقیت همراه باشد نه فقط زوجین بلکه فرزندان خانواده نیز از سلامت روانی برخوردار می گردند و حالاتی نظیر احساس امنیت و آرامش ، دوستی و صمیمیت متقابل ، امیدواری به زندگی ، و شعف در آنان به وجود می آید. رابطه زناشویی می تواند دستمایه شادی ، و در غیر این صورت منبع بزرگ رنج و تألم باشد . بعضی ها می گویند موفقیت زندگی و ارتباط همسران بستگی به این دارد که تا چه اندازه به عشق متعهد باشید. جمعی دیگر موفقیت روابط صمیمانه همسران را به بخت و اقبال نسبت می دهند و این که بتوانید شخص مناسب خود را پیدا کنید، کسی که با او همخوانی داشته باشید. جمعی دیگر هم به شور و اشتیاق و به وجود علایق و یا ارزش های مشترک اشاره می کنند .


بعد از بررسی صدها رابطه به این نتیجه می رسیم، کسانی در روابط صمیمانه خود موفق می شوند که از مهارت های ویژه ای برخوردارند.


 روابط سالم بر پایه احترام متقابل، اعتماد و ارتباط موثر بنا شده است. با این وجود، یک رابطه سالم مستلزم تلاش زیاد و ملزوماتی برای قوی و موثرتر نمودن آن است.


محققان انجمن روانشناسی امریکا بر این باورند که نحوه ارتباط، بیش از سازگاری های فردی، سطح تعهد و حوادث زندگی، به پیش بینی طلاق کمک می کند
ما در این برنامه به شما کمک میکنیم که یک رابطه درست را با خانمها ایجاد کنید

logo-enamad logo-samandehi