انتقال پیامک هوشمند پیشگامان

انتقال پیامک هوشمند پیشگامان

نسخه ۱.۰.۰.۳
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰
نصب فعال
پیام‌رسان‌ها
دسته
۳
مگابایت
حجم

توسط این برنامه می توانید پیامک هایی که از بعضی شماره ها برای شما ارسال میشود را به شماره های دیگه انتقال بدید. همچنین میتونید پیامک هایی که حاوی کلمه یا متن خاصی هستند رو به شماره هایی که مد نظرتون هست فوروارد کنید. این برنامه قابلیت انقال پیام ها به یک یا چند وب سایت هم داره. 

خیلی جاها میتونه کاربرد داشته باشه از جمله انتقال پیامک های بانکی، پیامک های سازمان ها و اداره ها و پیامک های خیلی مهم که حتما دوست دارید خانواده یا دوستانتون هم ببینن.

برای ورود به اپلیکشن رمز ورود از شما پرسیده میشود تا خیالتون راحت باشه که کسی نمیتونه از کاری که شما انجام میدید سر در بیاره.


راهنمای کار با نرم افزار:

بعد از نصب برنامه برای ورود از رمز پیش فرض 12345 استفاده کنید. برید توی قسمت تنظیمات، فیلتر پیامک ها و شماره هایی که میخوایید پیامک هایی که از اونا میاد فوذواذد بشه رو وارد کنید. همچنین میتونید کلمه، عبارت یا متن خاصی که مد نظرتون هست رو وارد کنید که وقتی پیامکی با این مضمون میاد فوروارد بشه.

بعد از این قسمت برید توی تنظیمات، گیرنده ها و شماره تلفن هایی که میخوایید پیامک ها به اونا فوروارد بشه رو وارد کنید. یادتون نره تیک بالای صفحه گیرنده ها رو بزنید.

حالا توی صفحه اصلی دکمه فعال رو بزنید تا برنامه آماده به کار بشه.

دیگه هر پیامکی که از شماره های تعریف شده به شما ارسال بشه، به گیرنده هایی که تعریف کردید هدایت (فوروارد) میشه. 


خوشحال میشیم ما رو از نظرات ارزشمندتون با خبر کنید.

logo-enamad logo-samandehi