اینستاگهی

اینستاگهی

نسخه ۱.۰
۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۳
مگابایت
حجم

لطفا قبل از خرید برنامه توضیحات را کامل بخوانید


حتما با شبکه اجتماعی اینستاگرام که این روزها تبدیل به یکی از پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی شده و به طرز باور نکردنی در ایران در حال رشد وگسترش است آشنا هستید. طبق آمارهای منتشر شده، کاربران ایرانی به طور متوسط روزی نیم ساعت از وقت خود را به جستجو در صفحات اینستاگرام اختصاص می‌دهند و این نشان می‌دهد که اینستاگرام یک فرصت بسیار مناسب برای درآمدزایی است.


حتما صفحاتی را دیده‌اید که تعداد فالوورهای زیادی دارند و اقدام به جذب آگهی و تبلیغ صفحات، محصولات و یا خدمات سایر افراد می‌کنند و از این طریق و به راحتی درآمدهای چند میلیونی در ماه به دست می‌آورند. در برخی سایت های خبری جستجو کنید تا ببینید از مبلغ درآمد آنها در ایران چه اخباری منتشر شده است. "درآمدی بین 5 تا 10 میلیون تومان در هفته"


این فوق‌العاده نیست؟ به نظر من که شیرینی چنین درآمدی را چشیده‌ام، یکی از بهترین کسب و کارهای ایران است.


می‌دانم که همه چیز را در مورد مزایای این کسب و کار بهتر از من می‌دانید پس لازم نیست بیش از این با چنین توضیحاتی وقت‌تان را بگیرم. فقط تصور کنید تنها با موبایل‌تان و اینترنت، از هر جایی که هستید هفته‌ای حداقل یک میلیون تومان به بالا درآمد داشته باشید.


پس منتظر چه هستید. این برنامه، آموزش‌های لازم را به شما می‌دهد. آموزش‌هایی که در هیچ جای دیگری پیدا نمی‌کنید. دارای 21 فصل آموزشی.


چند روز قبل از انتشار این برنامه خدمت دکتر آزمندیان بنیانگذار تکنولوژی فکر در ایران بودم. ایشان نکته بسیار جالبی را فرمودند: " هیچگاه موفقیت و ثروت نصیب آدم‌هایی که تردید دارند نمی‌شود"


پس تردید نکنید.


آیا نگران مبلغ برنامه هستید؟


این آموزش‌ اگر در قالب سی دی باشد معادل 98 هزار تومان و اگر به صورت کلاس حضوری، بیش از 250 هزار تومان ارزش دارد. اصلا فرض کنید که با این مبلغ می‌توانید یک بستنی بخرید. آیا این برنامه بیشتر ارزش دارد که مهارت‌های شما را بالا برده و یک فرصت بی‌نظیر درآمدزایی در اختیارتان قرار می‌دهد یا ... ؟


 و اما چند نکته را خدمت‌تان عرض کنم:


نکته اول: وقتی این برنامه را خریدید یعنی اینکه می‌خواهید از طریق اینستاگرام درآمد میلیونی کسب کنید، پس حتما اینستاگرام را به خوبی می‌شناسید و یک کاربر حرفه‌ای در اینستاگرام هستید و احتمالا همین الان یک یا چند صفحه در اینستاگرام دارید. بنا‌براین فرض من بر این است که شما با نرم افزار اینستاگرام آشنایی دارید و نحوه کار و اصطلاحات مربوط به آن را بلدید. برای همین با توجه به محدود بودن حجم برنامه نمی‌خواهم وقتتان را با گفتن حرف‌های تکراری در مورد آموزش‌های اولیه کار با اینستاگرام و ترفندهای معمولی آن بگیرم. این مطالب را به راحتی می‌توانید با یک جستجوی ساده در اینترنت یا دانلود برنامه‌های آموزشی مثل ترفندهای اینستاگرام یا آموزش کامل اینستاگرام که البته کاملا رایگان هم هستند به دست آورید و یاد بگیرید.


نکته دوم: مطالبی که در این نرم افزار به شما آموزش می‌دهم، حاصل تجربیات خودم و چندتن از دوستان نزدیکم است که توانستیم از طریق راه‌اندازی صفحه اینستاگرام و جذب تعداد فالوور بسیار بالا آن هم از راه درست و قبول سفارش آگهی درآمد‌های بسیاری کسب کنیم و آلان تقریبا شغل اصلی ما محسوب می‌شود.


این مطالب و نکات را هرگز با جستجو در اینترنت پیدا نخواهید کرد زیرا افرادی که در این زمینه مشغول به کار هستند زیاد تمایلی ندارند که ترفندهای خودشان را در اختیار دیگران بگذارند تا به اصطلاح رقیب زیاد بشود و کمی از درآمدشان کاسته گردد.


حتما اکنون می‌پرسید چرا من این کار را کردم؟


دلیل اول: من معتقدم هیچ کس نمی‌تواند جلوی رشد و پیشرفت را بگیرد پس دیر یا زود کاربران حرفه‌ای اینستاگرام این ترفندها و نکات را یاد خواهند گرفت و ما چه بخواهیم چه نخواهیم رقیب زیاد خواهد شد.


دلیل دوم: من برعکس دیگران فکر می‌کنم و معتقدم هر چه کاربران این شبکه اجتماعی و تعداد صفحات پر مخاطب ایرانی زیاد شوند فضای کسب و کار بهتر و بهتر خواهد شد. حتی خیلی از آنها برای افزایش فالوور‌های خود ممکن است از یکی از صفحات من برای تبلیغ استفاده کنند پس درآمد من باز هم بیشتر خواهد شد.


دلیل سوم: من همیشه دوست دارم اولین باشم و از آنجا که من هم مثل شما از درآمد زیاد خیلی خوشم می‌آید خواستم اولین کسی باشم که این آموزش‌ها را در اختیار دیگران قرار می‌دهد تا هم اعتبار کاری خودم را افزایش دهم، هم درآمد زیادی از طریق همین برنامه به دست بیاورم.


شک نکنید. مطمئن باشید هیچ چیز در این دنیا اتفاقی نیست و اگر با این برنامه از بین هزاران برنامه موجود در کافه بازار مواجه شده‌‌اید حتما لیاقت کسب ثروت و درآمد بالا را دارید پس همین حالا شغل پر سود خود را آغاز کنید.


 

logo-enamad logo-samandehi