تکواندو: کاپ جهانی

تکواندو: کاپ جهانی

نسخه ۱.۷.۰
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰
هزار
نصب فعال
ورزشی
دسته
۷۲
مگابایت
حجم

قهرمانان و مبارزان! هوگو ها رو بپوشيد و بيايد روی تاتامی تا ...


آماده مبارزه در کاپ جهانی تکواندو با حريفان قبراق آنلاين باشيد!


بازی "تکواندو: کاپ جهانی" از جمله بازی های کم نظیر در سبک بازی های رزمی المپيکی می باشد که توصيه شده از طرف فدراسيون جهانی تکواندو بوده و همچنين مورد تاييد فدراسيون های کشورهای برتر تکواندو در جهان می باشد.


از نکات جذاب این بازی امکان سفر به نقاط مختلف جهان برای شرکت در مسابقات می باشد. چیزی که حداقل برای ما ایرانی ها خیلی جذاب خواهد بود وجود کشور ایران در لیست این کشورهاست! ایران به عنوان اولین کشور قابل بازی بعد از زمین تمرینی در این بازی می  باشد.


اين بازی طی قرارداد رسمی با استودیوی Hello There  تهیه و با امکان پرداخت درون برنامه ای به ريال روی بازار منتشر شده است.


در این بازی زیبا که هیچ محتوای داستانی یا ماجرایی ندارد، شما مستقیماً وارد مبارزات و تورنمنت های مبارزه چند نفره آنلاين همزمان تکواندو مطابق قوانين المپيکی می شويد. این بازی در عین سادگی قابلیت های قابل توجهی دارد که برای سرگرم کردن علاقه مندان به بازی های چالش برانگیز و مبارزه ای کافی هستند.


در بازی "تکواندو: کاپ جهانی" شما به عنوان یک مبارز که قادر هستید آن را از بین 4 شخصیت مختلف (شامل 2 مرد و 2 زن) انتخاب کنید ایفای نقش می کنید. در ابتدای بازی می توانید از بخش راهنما و آموزش اولیه استفاده کرده و با سبک و سیاق بازی به طور کامل آشنا شوید. بعد از اینکه به اندازه کافی برای ورود به مسابقات اصلی آماده باشید، می توانید از بخش Tournament به صورت تک نفره و یا از بخش Multiplayer به صورت چند نفره بازی را انجام دهید.


ویژگی ها :


زمین مسابقه کشور ایران در بازی "تکواندو: کاپ جهانی"


گرافیک فانتزی و بسیار دیدنی


طراحی های سه بعدی و بهینه سازی شده


طراحی حرفه ای شخصیت ها، محیط و ضربات حرفه ای تکواندو


گیم پلی جذاب و روان مبارزه


شبیه سازی حرفه ای و واقعی ضربات تکواندو با استفاده از فناوری موشن کپچر تکواندوکاران معروف


کنترلر ساده و مهارتی


دارای بخش تورنمنت کاپ جهانی


صداگذاری های واقعی


دارای بخش چند نفره با امکان بازی به صورت Wi-Fi Local


وجود 4 شخصیت مختلف برای انتخاب (دو مرد و دو زن)


قابلیت فیلمبرداری از مسابقات و به اشتراک گذاری آن ها در شبکه های اجتماعی با دوستان


وجود 7 مکان مختلف برای مبارزات از جمله ایران، کره جنوبی ، چين، برزيل و مکزیک و تانزانيا.


از نکات بسیار جذاب و حائز اهمیت این بازی، امکان بازی به صورت آفلاین و از طریق Wi-Fi Local بین دو دستگاه می باشد.


گرافیک بازی عالی با طراحی های سه بعدی و بهینه سازی شده می باشد. حرکات زیبا و ضربات دیدنی تکواندو در این بازی توسط فناوری Motion Capture از روی ضربات واقعی تکواندوکاران ثبت شده است. گیم پلی بازی تکواندو نیز از نقاط قوت آن می باشد. شما می توانید با کنترلرهای ساده انواع فنون مختلف مثل حمله های سریع، حمله های قدرتی ، دفاع و … را انجام دهید

logo-enamad logo-samandehi