واژگان سخت من+لایتنر+کلمات اصلی ۵۰۴

واژگان سخت من+لایتنر+کلمات اصلی ۵۰۴

نسخه ۱.۰
۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۳
مگابایت
حجم

اگر شما علاقه‌مند و پیگیر یادگیری زبانی باشید، قطعاً به این نیاز برخورده‌اید که دیکشنری خود را داشته باشید و کلمات دشواری که در طول روز به آن برمی‌خورید را یادداشت نمائید تا با مطالعه‌ی مجدد و متوالی آن در آینده آن‌ها را یادبگیرید.

ما در این اپلیکیشن این امکان را به‌وجود آوردیم تا بتوانید لغات جدیدی که در طول روز به آن برمی‌خورید را به‌سادگی در لیست کلمات دشوارتان وارد نمایید و در اوقات فراغت خود آن‌ها را مرور کنید. شما می‌توانید اگر به کلمه‌ای برخوردید که معنی آن را نمی‌دانستید آن را به شکل بدون معنی ثبت کنید و بعداً معنی آن را وارد نمائید.
این اپلیکیشن همچنین به شما این امکان را می‌دهد که هرگاه تعداد واژگانی دارای معادلی که وارد کرده‌اید بیشتر از ۳‌تا شد از خود آزمون سوالات تصادفی به‌عمل بیاورید. این کار به شما در یادگیری واژگانی که وارد کرده‌اید یاری می‌رساند. همچنین این اپلیکیشن در بخشی جداگانه گزارش درصد جواب‌های صحیح شما و همچنین پرتکرارترین خطاهای شما را در آزمون‌ها نشان می‌دهد. این ویژگی به‌ویژه در درازمدت می‌تواند به خوبی بیانگر دشوارترین واژگان وارد شده در لیستتان برای شما باشد. هرگاه خواستید می‌توانید تاریخچه‌ی نتایج خود را بازنشانی کنید.
به‌عنوان یک کمک یادگیری ما ۵۰۴ لغت اصلی موجود در کتاب 504 Absolutely Essential Words را در بخشی جداگانه در این اپلیکیشن قرار دادیم تا با ضربه به هر کلمه می‌توانید لغت را به‌همراه معادلش در لیست واژگان دشوار خود وارد کنید.
برای مرور کلمات ما یک ویجت ۴*۲ طراحی کرده‌ایم که پس از نصب اپلیکیشن شما می‌توانید آن را در بخش ویجت‌های خود مشاهده کنید و سپس در صفحه‌ی اصلی گوشی‌ خود قرار دهید.
اپلیکیشن لغات سخت من خود دارای یک راهنمای گرافیکی است، اما در زیر توضیحی کلی از این اپلیکیشن ارائه می‌دهیم.

*****
****
***
راهنما
***
****
*****
۱- برای وارد کردن لغت در بالای صفحه‌ی اصلی، کلمه‌ی خود و در صورت تمایل معادل آن را وارد نمایید و روی ثبت (نماد فلاپی بالای صفحه) کلیک نمایید.
۲- برای ویرایش یا حذف کلمه‌ی مورد نظر روی کلمه کلیک کنید (ضربه بزنید)، سپس در صورت تمایل به حذف کلید حذف و در صورت تمایل به ویرایش ویرایش را بزنید.
۳- برای عمل‌آوردن امتحان از خود پس ورود حداقل ۳ کلمه‌ی بامعنی، روی علامت تیک (بالا سمت چپ) کلیک کرده تا وارد صفحه‌ی آزمون شوید.
۴- برای مشاهده‌ی نتایج آزمون‌هایی که داده‌اید پس از جواب دادن سوالات روی گزینه‌ی آمار در صفحه‌ی اصلی کلیک کنید.
۵- برای وارد کردن کلمات از کتاب 504 روی کلید مربوط به این کتاب در صفحه‌ی اصلی کلیک کنید و کلمه‌ی مورد نظر را تنها با زدن یک کلیک روی کلمه وارد لیست کلمات دشوار خود کنید.
۶- مشاهده‌ی راهنمای گرافیکی، با کلیک روی کلید راهنما در صفحه‌ی اصلی امکان‌پذیر است.
۷- برای فعال‌سازی ویجت این برنامه در بخش ویجت‌های اندرویدتان، به بازکردن ویجت برای صفحه‌ی اصلی اقدام کنید.
۸- برا کار با لایتنر روی منو لغزان پایین کلیک کنید (ضربه بزنید).
9- برای دخیره فایل پشتیبان از کلمات ثبت شده روی کلید بک‌آپ در منوی لغزان پایین صفحه‌ی اصلی کلیک کنید.
10- برای جستجو در لیست واژگان خود روی علامت سه‌نقطه بالای صفحه‌ای اصلی ضربه بزنید و سپس روی گزینه‌ی جستجو کلیک کنید و در صفحه‌ای که باز می‌شود عبارت مورد نظر خود را وارد کنید.
11- برای استفاده از فایل‌های ذخیره شده‌ی کلمات (برای افزودن یا جایگزینی کامل با کلمات فعلی) روی کلید بازنشانی در منوی لغزان پایین صفحه‌ی اصلی کلیک کنید و در پنجره‌ی بازشده فایل مورد نظر را انتخاب کنید.

logo-enamad logo-samandehi