اسکناس تقلبی

نصب‌های فعال ۱۰٬۰۰۰+
حجم ۲٫۳ مگابایت
نسخه 2.7.2

توضیح

***مشخصات امنیتی اسکناس ٢٠٠٠٠ ریالی اضافه شد.***


***توجه***توجه***توجه***
برخی از دوستان گله از این دارند که چرا برنامه جواب مطلوبی به ما نمیدهد؟؟؟
باید بگوییم به این دلیل است که مقدار انعکاس نور صفحه نمایش شما با گرفتن جواب رابطه مستقیم دارد به این صورت که اگر صفحه نمایش شما دارای انعکاس بالایی باشد جواب خواهید گرفت و اگر نداشته باشد پاسخ مطلوبی دریافت نخواهید کرد.

***به همین دلیل اگر از صفحه نمایش خود اطمینان کامل ندارید برنامه را دریافت نفرمایید.حتما برای شما هم پیش آمده است که از کسی(حتی از بانک) پولی دریافت کنید و در موقع خرج کردن به مشکل بر خورده باشید و یا برای خرید دستگاه های تست پول هزینه های بالایی پرداخت کرده باشید.

با این برنامه شما میتوانید با هزینه ای اندک مشکلات خود را برطرف کنید و از عملکرد آن لذت ببرید.

شاید پس از نصب این برنامه پیش خود بگویید که چه برنامه ی ساده ای!! اما این گونه نیست و برای تمامی رنگ های آن آزمایش شده است تا بهره برداری مطلوب تری را ارایه دهد و شما با شرایط مختلفی بتوانید از تقلبی بودن پول خود اطلاع پیدا کنید.

شایان ذکر است که از این جنس برنامه از قبل موجود بوده، ولی باعث تاسف است که با گرفتن مبلغی نچندان کم برنامه ای به کاربر ارایه شده است که اکثریت کاربران از برنامه ناراضی بوده اند و این به این دلیل بوده که دوستان ما با قرار دادن افکت های بیجا کاربر را سردرگم کرده اند.

من این برنامه را با محیطی بسیار ساده و کاربر پسند و در عین حال کاربردی ساخته ام و برای آن اندک ارزشی قایل نیستم زیرا شما ارزش بخش برنامه ی من هستید.

درمورد طرز کار برنامه چیزی نمیگویم زیرا داخل برنامه به صورت کامل ذکر شده است و توضیحات اضافی موجب سردرگمی شما میشود.

تغییرات آخرین نسخه

تغییرات جزیی ...

دسترسی‌ها

  • کنترل لرزش
  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
  • دسترسی کامل به اینترنت