آموزش متد زبان صفا

آموزش متد زبان صفا

نسخه ۱.۲.۹
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
<۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۴
مگابایت
حجم

کتاب ۵۰۴ لغت ضروری زبان انگلیسی  (Absolutely Essential Words 504) پرتکرارترین و پرکاربردترین لغات روزمره انگلیسی زبانان گردآوری کرده است.

 این کتاب توسط Jalius Liebb , Murry Brombery و Arth Traiger  نوشته شده است و انتشارات   Barrons Educational Series آن را منتشر کرده‌ است

ما برای اولین بار در جهان با استفاده از انیمیشن های کاملأ رایگان و محبوب همه ی کودکان و بزرگسالان، متد زبان صفا را برای یادگیری لغات انگلیسی ابداع کرده ایم.

در متد زبان صفا، هنگام پخش یک انیمیشن، لغت متناظر با تصویر آموزش داده می شود همچنین تلفظ صحیح لغت نیز چندین بار برای یادگیرنده تکرار می شود.

متد زبان صفا و محتوا و آموزش‌های داخل برنامه توسط تیم آموزش زبان صفا به مدیریت مصطفی امیراحمدی تهیه گردیده است و هر گونه کپی برداری و استفاده از محتوای برنامه  مجاز نمی باشد.

همچون زبان مادری…

انسان در سن ۲ الی ۴ سالگی زبان مادری خودش را یاد می گیرد، زبان صفا شما را قادر می سازد، با همان روشی که تا سن ۴ سالگی یک زبان زنده دنیا را فرا گرفتید، با همان روش، لغات زبان انگلیسی را نیز فرا بگیرید.

زبان صفا یک متد مبتنی بر یادگیری زبان مادری است و هر انسانی که میبیند و می شنود (حتی بیسواد) نیز می تواند با زبان صفا، زبان انگلیسی را فرا بگیرد.

متد زبان صفا، همزمان با نشان دادن یک رویداد و یا عمل؛ لغت انگلیسی متناظر با آن و تلفظ لغت را به شما آموزش میدهد. عنصر داستان در انیمیشن باعث می شود تا لغت انگلیسی در حافظه ی بلند مدت شما ذخیره شود.

logo-enamad logo-samandehi