مزاحم نشوید - رد تماس حرفه ای

مزاحم نشوید - رد تماس حرفه ای

نسخه ۳.۰۱
۱
هزار
نصب فعال
کاربردی
دسته
۶
مگابایت
حجم

مزاحم نشوید به صورت محترمانه


حتما برای شما هم پیش اومده که مزاحمی دارید که دوست ندارید جواب اونو بدید ولی رد دادن تماس هم کمی غیر محترمانه به نظر میاد .


با این برنامه میتونید به آسانی از شر مزاحم ها راحت بشید و به جای بوق اشغال پیام هایی شبیه " دستگاه مشترک مورد نظر خاموش می باشد " یا " در حال حاظر تماس با مشترک مورد نظر امکان پذیر نمی باشد " یا " شماره ای که با آن تماس گرفته اید اشتباه است " یا . . . و چندین پیام دیگر برای آنها پخش کنید .


با این برنامه مزاحم ها باور میکنند که شما قادر به جوابگویی نیستید یا خطتون مشکلی داره و نمیشه باهاش تماس گرفت !


حتی با تنظیم حالت " خطا " در این برنامه میتونید کاری کنید که گوشی طرف مقابل بعد از تماس با شما از حالت شماره گیری خارج بشه و باور کنه که مشکل از گوشی خودش هست !


 


با لیست سیاه پیشرفته برنامه میتونید کاری کنید که پیغام مورد نظر شما فقط برای شماره هایی که نمیخواهید جواب بدید پخش بشه و بقیه به صورت عادی با شما تماس بگیرند .


 


همچنین میتونید مشخص کنید که پیغام برای هر شماره ای که در لیست مخاطبان گوشی شما نیست پخش بشه در حالی که مخاطبین ثبت شده بدون هیچ مشکلی با شما تماس میگیرند و از شر هر مزاحم احتمالی هم راحت بشید


این قابلیت کارایی فوق العاده برای مدیران ادارات ، اساتید دانشگاه و تمامی کسانی که به خاطر موقعیت شغلی مجبورند هر چند وقت یکبار سیم کارت خود رو عوض کنن داره .


 


همچنین با فعال کردن بخش عمومی در جلسات و مجالس مهم پیغام برای تمامی کسانی که با شما تماس میگیرند پخش میشه و نگران تماس های مداوم از طرف خانواده و دوستان هنگام جلسه نیستید .


در بخش گزارشات برنامه میتونید جزئیات تمامی تماس های رد شده توسط برنامه را همراه با دلیل رد شدن و تاریخ و ساعت دقیق آن مشاهده کنید .


 


برای کار با برنامه حتما بخش آموزش را کامل مطالعه کنید و در صورت بروز هرگونه مشکل جهت رفع آن با ایمیل SadafApps@gmail.com در ارتباط باشید .


 


برای این نرم افزار ارزشمند زحمات زیادی توسط تیم توسعه دهندگان کشیده شده ، جهت ارائه آپدیت های جدید و فوق العاده برنامه را به دوستان خود معرفی کنید .


 


*** حتما نظر خود را در مورد برنامه ثبت کنید


logo-enamad logo-samandehi