آموزش برنامه نویسی اندروید کامل

آموزش برنامه نویسی اندروید کامل

نسخه ۷.۳.۲
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۴
مگابایت
حجم


این برنامه دارای مجوز شماره ۲۰۱۱۳۸۰۴ از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال می باشد.


دوستانی که بعد از دریافت ورژن جدید هنوز ورژن قبلی در دستگاهشان نمایش داده می شود لطفا برنامه را کاملا از سیستم خود پاک کرده و دوباره دانلود و نصب کنند.


برنامه های زیادی موجوده که ساخت برنامه اندروید رو یاد میدن ولی بیشترشون یا آموزش ساخت برنامه اندروید با استفاده از برنامه ساز ها رو یاد میدن که کلا برنامه نویسی محسوب نمیشه و یا برنامه نویسی رو بصورت کاملا گذرا آموزش میدن که کاربر معمولا نمیتونه در آخر برنامه نویسی کنه.


 


در این برنامه که دانلودش بصورت رایگانه و پس از دانلود میتونید بخش های آموزش،فیلم های آموزش و سورس ها (فایل های آماده برنامه های ساخت خودمان) را مشاهده کنید و با استفاده از آنها شروع به برنامه نویسی و ساخت برنامه کنید.


 


چرا ما تضمین میکنیم که شما بصورت تضمینی با این برنامه شروع به برنامه نویسی میکنید؟


پاسخ این سوال خیلی آسان است . برای اینکه ما در این برنامه فایل های برنامه نویسی خودمان را قرار دادیم تا شما بتوانید بدون کد نویسی و با استفاده از سورس های ما شروع به برنامه نویسی کنید. 


در زیر به بخشی از سوالاتی که شاید از ما داشته باشید پاسخ دادیم:


 


آموزشات به چه زبانی است؟


پاسخ: تمامی آموزشات به زبان فارسی می باشد.


 


فقط آموزشات به صورت متنی می باشد؟


پاسخ: خیر ، بعضی از آموزشات به صورت متنی و عکس می باشد و قسمت عمده آموزشات به صورت ویدیوئی و به زبان فارسی می باشد.


 


آیا ویدیو ها آنلاین می باشد؟


پاسخ: ویدیو ها به صورت آنلاین می باشد ولی با این فرق که بعد از اولین مشاهده فیلم ها به صورت اتوماتیک در حافظه گوشی ذخیره می شود و در دفعه های بعدی شما نیازی به این ندارید که به اینترنت متصل باشید. همچنین تمامی فیلم ها در دو بخش کیفیت معمولی و کیفیت بالا برای شما تهیه شده که نسبت به سرعت اینترنت خود می توانید انتخاب کنید.


 


سورس یعنی چه؟


پاسخ: سورس به فایل آماده برنامه ها میگن که ما هم سورس برنامه های خودمون که از معمولی گرفته تا حرفه ای در برنامه گذاشتیم. 


 


پشتیبانی دارید؟


پاسخ: بله پشتیبانی آنلاین در درون برنامه موجوده و شما میتونید با نوشتن درخواست خود در درون برنامه از خدمات پشتیبانی ما برخوردار بشید.


logo-enamad logo-samandehi