گرین کارت لاتاری

گرین کارت لاتاری

نسخه ۱.۰
۱
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۲
مگابایت
حجم

توصیه میکنم این ویدیو رو حتما مشاهده کنید

ویدویو توضیحات وزارت خارجه آمریکا درمورد قرعه کشی گرین کارت (آپارات)


در این ویدیو، سارا گرو از وزارت خارجه آمریکا توضیحاتی در مورد ثبت‌نام در مورد لاتاری داده و تصریح می‌کند همه می‌توانند به وبسایت لاتاری مراجعه کرده و در آن ثبت نام کنند. فقط یک آدرس برای این کار وجود دارد و هیچ هزینه‌ای هم نداشته و رایگان است.

به گفته خانم گرو، شاید برخی آدرس‌ها یا روش‌های دیگری را تبلیغ کنند ولی تنها شکل شرکت در قرعه‌کشی گرین کارت آمریکا، مراجعه به آدرس www.dvlottery.state.gov است.

او تاکید دارد که برخی به شکل مشاور یا آژانس اطلاعات نادرست ممکن است وارد وبسایت کنند. از آن‌جایی که مسئولیت داده‌های وارد شده برعهده متقاضی است، بهتر است هرکسی اطلاعاتش را خودش وارد کند.در این ویدیو که به زبان فارسی است، به موارد مهم در زمان پرکردن فرم تقاضا اشاره شده است.
دریافت گرین کارت آمریکا با راحترین راه ممکن
لطفا ، حتما توضیحات را مطالعه کنید :


راههای زیادی برای گرفتن گرین کارت یا همان اقامت آمریکا وجود دارد، اما آسانترین و کم هزینه ترین راه شرکت در قرعه کشی گرین کارت آمریکاست که همه ساله انجام میشود. طبق قانونی که در آمریکا تصویب شده است به منظور ایجاد تنوع و غنای فرهنگی سالیانه 50000 پنجاه هزار گرین کارت از طریق قرعه کشی بین مردم سراسر جهان توزیع می شود که به این برنامه "لاتاری گرین کارت" یا "ویزای تنوع فرهنگی" گفته می شود.

شرکت در این قرعه کشی برای همه کاملا رایگان و با ورود به سایت وزارت امور خارجه آمریکا امکان پذیر است، اما متاسفانه برخی سایتها و شرکتهای سودجو با گرفتن مبالغ هنگفت از مردم، اقدام به ثبت نام آنها میکنند


در این برنامه، آموزش ثبت نام قرعه کشی گرین کارت برای شما آماده شده است.شما با مطالعه این آموزشها میتوانید به راحتی و البته کاملا رایگان اقدام به ثبت نام کنید.پس قبل ازینکه پول خود را به افراد سودجو بدهید، این برنامه را مطالعه کنید


شاید شما نفر بعدی باشید!


توضیح :
* این برنامه صرفا یک برنامه آموزش است
* گوشی شما باید فونت فارسی را پشتیبانی کند

logo-enamad logo-samandehi