آنفالویاب اینستاگرام

آنفالویاب اینستاگرام

نسخهٔ ۶.۹.۱۱
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۲ میلیون
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
حجم ۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۴ خرداد ۱۳۹۹
آنفالویاب اینستاگرام

آنفالویاب اینستاگرام

هادی رنجبر
نسخهٔ ۶.۹.۱۱
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۲ میلیون
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
حجم ۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۴ خرداد ۱۳۹۹
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

آیا دوست دارید کسانی که شما را در اینستاگرام فالو بک نکرده‌اند را بیابید؟

آیا دوست دارید در ساعت بیشتر از 100 نفر آنفالو کنید؟

آیا دوست دارید آمار تغییر فالورهای خود را به مرور زمان ببینید؟

آیا دوست دارید لیست کسانی که تا کنون شما را لایک نکرده‌اند یا برای شما کامنت نگذاشته‌اند بیابید؟

آیا دوست دارید لیست تمامی طرفدارها و فالو کنندگان متقابل و کلی اطلاعات مفید دیگر از اکانت خود اینستاگرام خود را دریابید؟
 

پس برنامه آنفالویاب اینستاگرام را از دست ندهید

آنفالویاب اینستا ابزاری سودمند برای مدیریت اکانت شماست. با استفاده از این برنامه جذاب می‌توانید لیست فالورها و فالوینگ‌های خود را آنالیز کنید، رابطه اکانت خود را با اکانت‌های دیگر را به‌راحتی دریابید و عملیاتی مناسب این رابطه انجام دهید. همچنین می‌توانید میزان تعامل کاربران با اکانتتان را با آنالیز عکس‌ها، لایک و کامنت برنامه بسنجید.

 

ویژگی‌های بی‌نظیر آنفالو یاب اینستاگرام

فالو و آنفالوی خودکار با سرعتی باورنکردنی

 • قابلیت ارسال درخواست فالو و آنفالو برای بیش از صد نفر در ساعت
 • قابلیت ارسال درخواست فالو و آنفالو کردن به‌صورت نامحدود در هر ساعت (پرداخت درون برنامه‌ای)
 • قابلیت آنفالو و فالو به‌صورت خودکار
 • دارای آمار و نمودار تغییر روند فالورها و فالوینگ‌ها
 • پشتیبانی از ورود با چند اکانت
 • پشتیبانی از ورود با تأیید دومرحله‌ای Insta

 

کامل‌ترین آمار پیج تنها در یک نگاه

 • نمایش تمامی اطلاعات مربوط به تعداد فالورها و فالوینگ‌های شما در بخش جداگانه
 • نمایش تعداد افرادی که شما را بلاک کرده‌اند (صرفاً تعداد افرادی که فالو کرده‌اید اما شما را بلاک کرده‌اند)
 • دریافت خودکار اطلاعات به‌صورت یک‌بار در روز به‌صورت کاملاً بهینه شده
 • جداسازی اشخاصی که فالوبک نکرده‌اند در لیست جداگانه
 • جداسازی اشخاصی که متقابلاً شما را فالو کرده‌اند در لیست جداگانه

 

لذت مدیریت آسان پیج

 • جداسازی طرفداران شما در لیست جداگانه
 • جداسازی اشخاصی که از زمان آخرین بروزرسانی شما را فالو کرده‌اند در لیست جدید
 • جداسازی اشخاصی که از زمان آخرین بروزرسانی شما را آنفالو کرده‌اند در لیست جدید
 • طراحی جذاب و واکنش‌گرای برنامه

 

لیست‌های جذاب برای شناسایی بهترین چیزها

 • دارای لیست پرلایک‌ترین و پرکامنت‌ترین عکس‌های شما
 • دارای لیست کسانی که بیشترین لایک یا کامنت را گذاشته‌اند 
 • یافتن کسانی که هیچ‌وقت عکس‌های شما را لایک نکرده‌اند یا کامنت نگذاشته‌اند
 • یافتن کسانی که لایک کرده‌اند یا کامنت گذاشته‌اند اما هیچ‌وقت فالو نکرده‌اند و برعکس
 • دریافت خودکار اطلاعات به‌صورت روزانه و ارائه گزارش به‌صورت نوتیفیکیشن

 

---

آنفالویاب اینستاگرام؛ پیجت را مثل حرفه‌ای‌ها مدیریت کن!

آنفالویاب اینستاگرام برنامه‌ای هوشمند و جذاب است که هر اطلاعاتی را درباره پیجتان بخواهید، سه سوته در اختیارتان می‌گذارد. بسیاری از ما دوست داریم بدانیم که چه کسانی ما را آنفالو می‌کنند، کدام‌یک از دوستانمان ما را بلاک کرده‌اند، یا چه کسانی به‌صورت مخفیانه پست‌هایمان را دید می‌زنند و لایک می‌کنند. اگر می‌خواهید از جیک‌وپوک حساب کاربری اینستاگرامتان اطلاع داشته باشید و کنترل پیجتان را مثل حرفه‌ای‌ها به دست بگیرید، این شما و این هم برنامه بی‌نظیر آنفالو یاب که منتظرش بودید.

 

ویژگی‌ها

آیا می‌دانستید چرا آنفالو یاب تا این اندازه محبوب شده است؟ بله احتمالاً درست حدس زده‌اید! این برنامه ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارد که در کمتر برنامه مشابهی می‌توانید با این کیفیت و دقت پیدا کنید. از فالو و آنفالوی خودکار گرفته تا نمایش اطلاعات کاملی از آمار پیج شما. جذاب نیست؟ در ادامه به ۱۰ ویژگی برجسته این برنامه دوست‌داشتنی اشاره می‌کنیم:

 

فالو و آنفالو را به سرعت برق و باد انجام بده

یکی از بهترین ویژگی‌هایی که پس از دانلود آنفالویاب نظرتان را به خودش جلب می‌کند، قابلیت فالو و آنفالوی خودکار است. اگر دوست دارید فالوورهای پیجتان را به‌صورت طبیعی بالا ببرید و با آن‌هایی که آنفالویتان کرده‌اند خداحافظی کنید، می‌توانید روی این برنامه هوشمند حساب کنید.

 

آمار تغییر دنبال‌کننده‌هایت را داشته باش

می‌خواهید بدانید چند نفر از دوستانتان با جان‌ودل دنبالتان کرده‌اند؟ چند نفر از اکانتتان خسته شده و آنفالویتان کرده‌اند؟ یا چند نفر را فالو کرده‌اید اما آن‌ها حوصله نکرده‌اند فالویتان کنند؟ کافی است از برنامه جذاب آنفالو یاب اینستاگرام کمک بخواهید! این برنامه جالب تمامی تغییراتی را که در دنبال‌کننده‌هایتان ایجاد شده به شما اطلاع می‌دهد و تصمیم‌گیری در این باره را بر عهده شما می‌گذارد.

 

همه اکانت‌هایت را باهم مدیریت کن

بسیاری از ما چند اکانت جداگانه در Insta داریم. یکی از آن‌ها متعلق به خانواده و دوستانمان است، یکی دیگر مربوط به هم‌کلاسی‌هایمان و دیگری هم به کسب‌وکارمان اختصاص دارد. اگر می‌خواهید آمار همه پیج‌هایتان را باهم داشته باشید و چیزی را از قلم نیندازید، می‌توانید روی این برنامه جذاب حساب کنید. جالب است، نه؟

 

دوستان متقابلت را بشناس

دوستان متقابل همان‌هایی هستند که وقتی آن‌ها را دنبال می‌کنید، آن‌ها هم شما را دنبال می‌کنند. این دوستان درواقع یک پُل صمیمیت بین اکانت شما و خودشان شکل می‌دهند و از ارزشمندترین دنبال‌کننده‌ها محسوب می‌شوند. اگر می‌خواهید دوستان متقابلتان را بشناسید و قدرشان را بیشتر بدانید، کافی است همه‌چیز را به برنامه آنفالویاب بسپارید.

 

فالوبک نداده‌ها را شناسایی کن

فالونکنندگان همان کاربران مرموزی هستند که اجازه می‌دهند شما دنبالشان کنید، اما به روی خودشان نمی‌آورند و شما را دنبال نمی‌کنند. این کاربرها چون دنبال‌کننده صفحه شما نیستند، به رشد پیجتان هم هیچ کمکی نمی‌کنند. فقط تعداد فالوینگ‌هایتان را بالا می‌برند، همین! با این برنامه هوشمند می‌توانید همه فالوبک نداده‌هایتان را شناسایی کنید و برای آنفالو کرنشان برنامه بچینید.

 

از آمار معروف‌ترین پست‌هایت لذت ببر

یکی از جذاب‌ترین کارهایی که پس از دانلود آنفالویاب اینستاگرام می‌توانید انجام دهید، این است که بهترین پست‌هایتان را شناسایی کنید. می‌خواهید بدانید کدام‌یک از پست‌هایتان بیشتر از همه لایک شده‌اند؟ شاید هم می‌خواهید بدانید کدام پستتان کامنت بیشتری گرفته تا با سلیقه مخاطبانتان بیشتر آشنا شوید؟ کافی است به این برنامه جالب نگاهی بیندازید و آمار زیباترین پست‌هایتان را با دقتی مثال‌زدنی ببینید.

 

آن‌هایی را که بلاک می‌کنند، پیدا کن

صبر کنید، ببینم! مگر کسی جرئت می‌کند پیج زیبای شما را بلاک کند؟ این برنامه همه‌فن‌حریف در کنار شماست تا بدانید کدام‌یک از افرادی که دنبالشان کرده بودید، بلاکتان کرده‌اند و به روی خودشان هم نیاورده‌اند!

البته قبل از اینکه عصبانی شوید و بخواهید سرِ دوست ازهمه‌جابی‌خبرتان فریاد بزنید، یادتان باشد که این برنامه گاهی اکانت‌هایی را که حذف شده‌اند نیز در لیست بلاک‌کننده‌ها دسته‌بندی می‌کند. پس این احتمال را هم بدهید که شاید بنده‌خدا دوستتان واقعاً قصد بلاک کردن شما را نداشته و فقط اکانت خودش را حذف کرده باشد. خیالتان راحت شد، نه؟

 

فالوورهای روح (شاید هم بی‌روح) را به دام بینداز

فالورهای روح همان کاربران آب‌زیرکاهی هستند که شما را در ظاهر دنبال می‌کنند، اما در باطن کاری به کار پیجتان ندارند. این کاربران مرموز فقط تعداد فالورهایتان را بالا می‌برند، اما آبی از دستشان نمی‌چکد. نه حوصله لایک کردن پست‌هایتان را دارند، نه کامنت می‌گذارند و نه حتی قدم‌رنجه می‌کنند و به پیجتان تشریف می‌آورند!

اگر می‌خواهید پیجتان رشد کند و بازدید خوبی بگیرد، باید دُم این روح‌های سرگردان را بگیرید و از پیجتان بیرون کنید. البته شما لازم نیست به خودتان زحمت بدهید. کافی است لب تَر کنید تا آنفالویاب اینستا آستین‌هایش را بالا بزند و کار این روح‌های بی‌روح را یکسره کند.

 

از آن‌هایی که پنهانی لایکتان کرده‌اند، غافل نشوپ

جالب است بدانید کاربرانی هستند که شما را دنبال نمی‌کنند، اما حواسشان به شما هست. آن‌ها پنهانی به پیجتان سر می‌زنند، پست‌هایتان را لایک می‌کنند یا برایتان کامنت می‌گذارند. اگر دوست دارید از علاقه‌مندان مخفی پیجتان آگاه شوید، این بار هم می‌توانید از آنفالویاب اینستاگرام کمک بخواهید. این‌طوری می‌توانید از علاقه پنهان مخاطبینتان نسبت به پست‌هایی که می‌گذارید نیز آگاه شوید.

 

از گزارش‌های منظم و دقیق برنامه لذت ببر

اگر می‌خواهید لذت رشد پیجتان را بچشید، لازم است آمار دقیق صفحه‌تان را داشته باشید. خوشبختانه تا این برنامه جذاب را دارید، غم نداشته باشید! با آنفالو یاب اینستا می‌توانید گزارش‌های روزانه و منظم دریافت کنید و آمار دقیق همه‌چیز را داشته باشید. حتی می‌توانید از رویدادهای جدید پیجتان به کمک نوتیفیکیشن‌های این برنامه باخبر شوید و هیچ ‌چیز مهمی را از قلم نیندازید. چه چیزی بهتر از این؟

 

طعم شیرین کار با برنامه آنفالویاب اینستاگرام

این برنامه جذاب با رابط کاربری ساده و همه‌پسندش جوری طراحی شده که هیچ‌گونه پیچیدگی خاصی ندارد. کافی است برنامه را اجرا کنید و از آسانی کار با آن لذت ببرید. اگر می‌خواهید بهترین چیزها را برای مدیریت پیجتان داشته باشید و از کار با برنامه لذت ببرید، همراهمان باشید.

 

لذت یک شروع هیجان‌انگیز

با نصب اپلکیشن صفحه خوشامدگویی را می‌بینید که به شما لبخند می‌زند. تیک گزینه سیاست‌های حریم شخصی را بزنید و دکمه «ادامه» را لمس کنید. حالا نام کاربری و رمز عبورتان را بنویسید و از طریق همین برنامه وارد حساب کاربری‌تان در Instagram شوید. تبریک، شما در این برنامه جذاب ثبت‌نام شُدید! حالا دکمه بروزرسانی را بزنید تا برنامه اطلاعات حسابتان را بخواند و به شما نشان دهد. ساده بود، نه؟

 

منوی جذاب آنفالویاب اینستاگرام را از دست نده

منوی این برنامه تقریباً هر چیزی را که برای مدیریت حسابتان به آن نیاز دارید، یکجا جمع کرده است. برای ورود به منو کافی است سه‌خط افقی بالا گوشه سمت راست را بزنید. در این منوی دوست‌داشتنی گزینه‌های مختلفی را می‌بینید. از فالونکنندگان و طرفدارها تا فالورهای ازدست‌رفته، آمار کلی و موارد دیگر.

برای اینکه بتوانید آمار پیجتان را به بهترین شکل داشته باشید، تنها کافی است روی هر یک از این گزینه‌ها ضربه بزنید و اطلاعات آن را ببینید. اگر دفعه اول است که به برنامه ورود می‌کنید، طبیعی است که اطلاعات زیادی را نبینید. صبر کنید تا پیجتان کمی فعالیت کند و آنگاه می‌توانید از دقت اطلاعات آنفالو یاب شگفت‌زده شوید!

 

از فالو و آنفالوی خودکار لذت ببر

افزایش فالور به‌صورت خودکار یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های این برنامه هوشمند است. برای دسترسی به این قابلیت دوست‌داشتنی کافی است منو را باز کنید و روی گزینه «افزایش فالور» ضربه بزنید. یادتان باشد که در نسخه رایگان برنامه تنها می‌توانید ۱۰۰ کاربر را در ساعت دنبال کنید. این یک فرصت طلائی برای شماست تا کارایی برنامه را تست کنید و از سلامت حساب کاربری‌تان نیز مطمئن شوید.

 

راهنمای دوست‌داشتنی برنامه را دست‌کم نگیر

بخش سؤالات متداول این برنامه زیبا آن‌قدر جالب است که شما را از هر سؤال دیگری بی‌نیاز می‌کند. برای دسترسی به این بخش کافی است منو را باز کنید و روی گزینه «سؤالات متداول» ضربه بزنید. به کمک اطلاعات این بخش می‌توانید از سلامت و امنیت حساب کاربری‌تان مطمئن شوید و از بلاک شدن پیجتان جلوگیری کنید. عالی است، مگر نه؟

 

دانلود آنفالویاب اینستاگرام از بازار

آنفالو یاب اینستا یکی از کاربردی‌ترین برنامه‌هایی است که هر آنچه برای مدیریت پیجتان به آن نیاز دارید، با کیفیتی مثال‌زدنی در اختیارتان می‌گذارد. با این برنامه جذاب، هیچ آماری از دیدتان پنهان نمی‌ماند و برنامه‌ریزی برای رشد پیجتان به سادگی آب خوردن ممکن می‌شود.

اگر شما هم مانند بیش از دو میلیون کاربر دیگر علاقه‌مند به رشد پیج Instagram خود هستید، دانلود آنفالویاب را از دست ندهید. با نصب و بروزرسانی آنفالویاب اینستاگرام به آخرین نسخه موجود از طریق همین صفحه در بازار، دنیایی از جذاب‌ترین چیزها برای مدیریت پیجتان را به خودتان هدیه دهید و از رشد همیشگی کسب‌وکارتان لذت ببرید.

 

سوالات متداول

آیا فالو یا آنفالوی نامحدود پیجمان را می‌پَراند؟

البته! با این برنامه جذاب می‌توانید تعداد ۱۰۰ فالو و آنفالو در ساعت را به‌صورت رایگان انجام دهید و مطمئن شوید که برای پیجتان مشکلی پیش نمی‌آید. بعداً می‌توانید تعداد فالوها یا آنفالوها را به‌تدریج افزایش دهید و خیالتان را از بابت سلامت پیجتان نیز آسوده کنید.

آنفالویاب اینستاگرام پولی است یا رایگان؟

این برنامه جذاب امکانات رایگان فراوانی را در اختیارتان می‌گذارد. اما برای استفاده بهینه از تمام امکانات آن لازم است حساب کاربری‌تان را به یکی از طرح‌های ویژه طلائی، نقره‌ای یا برنزی برنامه ارتقاء دهید.

برای کار با برنامه باید به اینترنت متصل باشیم؟

البته! برای دریافت آمارها و استفاده بهینه از خدمات جذاب آنفالو یاب اینستا، باید به اینترنت متصل باشید.

نظرات کاربران - ۱۴۲،۶۳۴ رأی
۴.۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمد
محمد
۱۳۹۹/۰۳/۱۲
کار نمیکنه کسیم نیست پشتیبانی بکنه
kafkay
kafkay
۱۳۹۹/۰۳/۱۰
چرا اصلا به روز نمیشه؟ مثلا کاربر طلاییشو گرفتم ولی اصلا وصل نمیشه چه وضعیه ..بعد میگن چرا میرین سراغ اپلیکیشن خارجی
شعبانی
شعبانی
۱۳۹۹/۰۳/۰۸
من طلایی ام شده ام حتی یک نفر هم انفالو نمی کنه واقعا مزخری شده قبلا عالی بود

در رسانه‌ها