هواشناسی ساعتی کل ایران

هواشناسی ساعتی کل ایران

نسخه ۱.۱
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵
هزار
نصب فعال
آب و هوا
دسته
۴
مگابایت
حجم

همیشه پیش بینی وضعیت هوا یکی از مهمترین موضوعاتی بوده که همگی ما به طور روزانه به آن توجه می کردیم. با دانستن پیش بینی هوای روزهای آینده همیشه برنامه ریزی کرده ایم و مسافران و کشاورزان خود را برای شرایط جوی پیش رو آماده کرده اند.
برنامه هواشناسی ساعتی کل ایران یک برنامه ی کاربردی جامع همه جانبه با امکانات فراوان است که پیش بینی هوای امروز و چهار روز آینده ( پرداخت درون برنامه ای ) را به صورت کلی و جزیی (هر سه ساعت )  به شما ارائه می کند. این برنامه محدود به هیچ منطقه ی جغرافیایی نبوده و در هر کجا که باشید به سادگی می توانید به آخرین پیش بینی آب و هوا دست یابید.این برنامه به مانند یک پیش خدمت خوب است و تمامی آنچه را که نیاز دارید به صورت هوشمند در اختیار شما قرار می دهد.

 

از ویژگی های این برنامه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

-دریافت پیش بینی هوای هر روز با جزییات + 4 روز آینده با جزییات ( پرداخت درون برنامه ای ):
لیست پیش بینی در فرمت زیبا برای هر روز با تاریخ فارسی به همراه حداکثر و حداقل درجه حرارت روز به شما ارائه می شود.همچنین پیش بینی هوا به صورت دوره های سه ساعته همراه با جزییات فرآوان به شما ارائه می گردد که با فشردن هرکدام از آنها همراه با افکتی زیبا اطلاعات بیشتری در مورد این دوره ی زمانی اعم از حداقل و حداکثر دما، فشار،رطوبت و سرعت و جهت باد به شما ارائه می شود. تمامی اطلاعات به صورت خوش تعریف بوده و با یک نگاه به راحتی قابل درک است.

-ویجت:
ما راه دیگری را برای ارائه ی پیش بینی هوای هر روز برای شما در نظر گرفته ایم. در این برنامه یک ویجت برای شما آماده شده که نمونه ی آن را می توانید از اسکرین شات های برنامه مشاهده نمایید.این ویجت به راحتی و به صورت روزانه آپدیت می شود و بیشترین و کمترین درجه دما به همراه نام شهر و تاریخ فارسی را به شما نشان می دهد.


-دریافت هوشمند و خودکار پیش بینی هوای روز:
این برنامه با تحقیق فراوان و با توجه به توصیه ها و روش های برنامه نویسی گفته شده توسط تیم توسعه ی اندروید در گوگل نوشته شده. نیازی نیست که نگران دریافت پیشی بینی هوا یا مصرف حجم زیاد اینترنت باشید. این برنامه به صورت هوشمند و بهینه با توجه به مدل برنامه نویسی کلوچه بزرگ اطلاعات را از سرور هواشناسی دریافت می کند. حجم استفاده شده ناچیز بوده و هیچ دریافت بی موردی انجام نخواهد شد.

-مصرف بسیار بسیار کم باتری:
با توجه به تمهیداتی که در برنامه صورت گرفته و همچنین برنامه نویسی استاندارد این برنامه، شما به هیچ وجه دچار افت باتری و کاهش راندمان گوشی نمی شوید. می توان به جرات گفت که این برنامه هیچگونه بر روی مصرف باتری دستگاه شما اثری نمی گذارد.

- بهره مندی از زیرساخت نقشه و موقعیت یابی گوگل:
همانطور که گفته شد این برنامه از تمامی ایران حتی کوچکترین روستاها پشتیبانی می کند. برای دریافت هواشناسی شما باید به برنامه بگویید که کجای ایران هستید. این کار به سادگی و توسط دو روش استفاده از GPS گوشی برای دریافت موقعیت و یا باز نمودن نقشه ی گوگل و فشردن روی نقطه ی مورد نظر قابل انجام می باشد.

-بهینه سازی شده برای تبلت و  گوشی

 

******

شما می توانید سوالات و مشکلات خود را از طریق بخش تماس با ما در برنامه با ما در میان بگذارید.

کلمات کلیدی : پیش بینی هوا ، پیش بینی هوای فردا ، هواشناسی ، هوا شناسی
 

logo-enamad logo-samandehi