۵۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۷
مگابایت
حجم


رهگشا ، یکی از جامع ترین و کاربردی ترین نرم افزار های حقوقی می باشد  که کلیه خدمات حقوقی مرتبط با دادگستری را در قالب اندروید ارائه می دهد و نیز قابل نصب بر روی انواع گوشی های اندروید بالای 4 می باشد ، این نرم افزار حاوی قوانین و مقررات ادارات و سازمان های کشور  ،نظریات مشورتی و نیز در بردارنده کلیه آراء وحدت رویه دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری که به صورت روزانه به روز رسانی شده و در اختیار کاربران قرار می گیرد.همچنین شما با استفاده از این نرم افزار همواره می توانید از جدیدترین اخبار و رویدادهای حقوقی و قضایی مطلع شوید و از بخش های مختلف نرم افزار از قبیل ترمینولوژی های حقوقی (واژه شناسی) ، طرح ها و لوایح ، دیدگاههای حقوقی ، آموزشهای حقوقی و ... استفاده نمائید.از دیگر مزایای این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- بانک   قوانین  : از این گزینه به 5 قانون و مقررات اخیر ( از قبیل قانون مدنی ، قانون آیین دادرسی مدنی ، قانون آیین دادرسی کیفری ، قانون تجارت ، قانون مجازات اسلامی ) میتوان دسترسی داشت.

۲- عریضه نویسی آنلاین   :  این گزینه به منظور دسترسی سریعتر و آسان کاربر قرار گرفته و از این طریق کاربر می تواند عریضه خود را با پر کردن فرم مخصوص برای ما ارسال نماید و کارشناسان و وکلای ما یز در اسرع وقت و با رعایت اصول و مقررات عریضه مد نطر را در اسرع وقت برای شما ارسال می نمایند. و حتی می تواند شخصاً و به صورت آنلان دادخواست و شکواییه خود را با آموزش های داخل نرم افزار تنظیم نماید و دنهایت با بررسی ها ما و در یافت مشاوره از ما به دادگستری تحویل نماید.

۳- آموزش : کاربرای که جهت شرکت در آزمون حقوقی ( وکالت ، قضاوت ، دفتر اسناد رسمی) آماده می شوند می توانند با مراجه به این بخش و استفاده از بخش های نختلف آن به راحتی و با آمادگی بیشتر در این آزمون ها به موفقیت برسند .

4-  محاسبات حقوقی :    در جهت محاسبه مهریه ، دیه ، ارث ، هزینه دادرس ، هزینه خسارت تاخیر تادیه و ... می توانید به صورت رایگان از این بخش استفاده نمایید و محاسبه خود را در موضوع مورد نظر به صورت دقیق و به روز اجام دهید.

5- مشاوره آنلاین : با استفاده از این بخش می توانید با وکلای برجسته و کارشناسان حقوق ارتباط مستقیم داشته و سوالات خود را با آن ها در میان بگذارید و در کمترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت نمایید.

6- سامانه آزمون آنلاین : اپ رهگشا  با هدف پوشش تمامی مشتاقان علم آموزی در عرصه حقوق ،  اقدام به برگزاری آزمون های مفهومی مهارتی بصورت اینترنتی (آزمون آنلاین)  نموده و این امکان را فراهم کرده که داوطلبان از هر نقطه ای در کشور بتوانند  در آزمون های مفهومی مهارتی شرکت کرده، سطح علمی و توان آزمونی خود را افزایش داده تا برای آزمون های استخدامی آمادگی لازم را داشته باشند. از این جهت که :  اولاً  با سوالات آزمون های استخدامی (وکالت و قضاوت و سر دفتری ) آشنا شوید.  ثانیاً  روش تست زنی خود را ارتقاء دهید.   ثالثاً  میزان یادگیری و آمادگی خود را بسنجید .  رابعاً  در پول و منابع مالی خود صرفه جویی نمایید .

7- اخبار حقوقی : کاربران می توانند از بروز ترین اخبار حقوقی کشور به صورت رایگان مطلع شوند.

8- قرارداد ها : شما می توانید از این قابلیت در تنظیم و نگارش قرارداد های خود استفاده نمایید تا در این خصوص دچار مشکل نشوید . این قرارداد ها با کمترین هزینه ممکن و با نظارت و تخصص کارشناسان مجرب نگارش می شود .

9- راهنمای صفر تا صد طرح شکایت و نحوه اعتراض به آن : شما می توانید از طریق بخش «دانستنی ها» به اطلاعات و نکات مهم در خصوص هر زمینه ای را به صورت رایگان و با نثر روان ، دسترسی داشته باشید تا از این طریق در دادگاه و در احقاق حق و حقوق خود دچار مشکل نشوید.

10- و کلی خدمات ویژه و کاربردی دیگر ...

همه و همه در اپلیکیشن جامع و حقوقی رهگشا ...

logo-enamad logo-samandehi