قرآن کریم+زیارت عاشورا

قرآن کریم+زیارت عاشورا

نسخه ۵.۶.۸
+۵۰
هزار
نصب فعال
مذهبی
دسته
۶
مگابایت
حجم

آپدیت شگفت انگیز پاییز - امکانات جدید : 
- قلم هوشمند قرآنی-12قاری مشهور
- استخاره قرآنی-مداحی محرم با نوای 18مداح
- آیه الکرسی صوتی آنلاین-زیارت عاشورای صوتی
- جستجوی سریع-تنظیمات پیشرفته
- تغییرات کلی در تم برنامه-ترجمه فارسی

***قرآن کامل با ترجمه فارسی، با حجم بسیار کم***

 

 بخش قرآن کریم:

در این بخش،قرآن کریم با ترجمه فارسی گنجانده شده است که دارای قلم هوشمند قرآنی هست و می توان از بین 12 قاری مشهور یکی را انتخاب کرد تا صوتی قراعت شود. همچنین میتوانید در قسمت انتخاب قاری، ترجمه فارسی را انتخاب کنید تا قلم هوشمند ترجمه فارسی را هم صوتی بخواند(اولین بار در ایران).

 

بخش آیه الکرسی:

در این بخش،آیه الکرسی همراه با متن گنجانده شده است و همچنین میتوان صوت آیه الکرسی را مستقیما دانلود کرد و در خود برنامه همراه با متن شنید.

 

بخش استخاره قرآنی:

در این بخش،فقط کافیه سه مرتبه سوره حمد را بخوانید و سه مرتبه صلوات بفرستید و بعد دعای مخصوص استخاره را بخوانید و در نهایت کلید استخاره را بزنید تا استخاره شما گرفته شود.

بخش مداحی محرم:ن

در این بخش مداحی 18 مداح به تفکیک آورده شده است.با قابلیت دانلود صوت

بخش زیارت عاشورا:

در این بخش،زیارت عاشورا با قابلیت دانلود صوت گنجانده شده است.

 

دیگر امکانات برنامه:

تنظیمات پیشرفته ، اضافه کردن به علاقه مندی ها ، جستجوی پیشرفته ، رابط کاربری دلنشین و...

 

***در پایان با نظرات مثبت و سازنده شما ما را حمایت کنید***

کلیدها: قرآن کریم - قرآن - استخاره - آیه الکرسی - قلم هوشمند - قاری - ترجمه - فارسی

در رسانه‌ها

در سایه‌سار آیات نورانی قرآن

برای مسلمانان زندگی در پرتو انوار روح‌بخش قرآن معنا می‌یابد. کتاب مقدس قرآن کریم حاوی سوره‌ها و آیه‌های نورانی فراوانی برای هدایت بشریت است. به همین دلیل حجم این کتاب به گونه‌ای است که حمل آن برای افراد تقریبا میسر نیست. از طرفی بسیاری از افراد نیاز دارند تا در طول روز به این آیه‌های زندگی‌بخش رجوع کرده و دل و جان خود را با آن‌ها صفا دهند. به همین دلیل اپلیکیشن‌های زیادی با هدف ارائه محتوای قرآن طراحی شدند. اپلیکیشن قرآن کریم یکی از همین برنامه‌هاست که علاوه بر ارائه محتوای صوتی و نوشتاری قرآن کریم، امکانات و قابلیت‌های دیگری هم برای کاربران فراهم نموده است. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به بررسی تخصصی این اپلیکیشن بپردازیم.

اپلیکیشن قرآن کریم، مطالعه آیات نورانی خدا در تلفن همراه

برای اینکه نیاز به حمل قرآن کریم نداشته باشید و بتوانید آیات نورانی خدا را در هر جایی به راحتی بخوانید، راه ساده ای وجود دارد. با نصب برنامه قرآن کریم+قلم هوشمند بر روی گوشی، متن کامل همه سوره های قرآن را همراه با ترجمه فارسی و صوت آنها در اختیار شما قرار میگیرد. با ما همراه باشید تا به نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی بپردازیم.

logo-enamad logo-samandehi