قرآن کریم+زیارت عاشورا

قرآن کریم+زیارت عاشورا

نسخه ۵.۶.۸
+۵۰
هزار
نصب فعال
مذهبی
دسته
۶
مگابایت
حجمدر رسانه‌ها

در سایه‌سار آیات نورانی قرآن

برای مسلمانان زندگی در پرتو انوار روح‌بخش قرآن معنا می‌یابد. کتاب مقدس قرآن کریم حاوی سوره‌ها و آیه‌های نورانی فراوانی برای هدایت بشریت است. به همین دلیل حجم این کتاب به گونه‌ای است که حمل آن برای افراد تقریبا میسر نیست. از طرفی بسیاری از افراد نیاز دارند تا در طول روز به این آیه‌های زندگی‌بخش رجوع کرده و دل و جان خود را با آن‌ها صفا دهند. به همین دلیل اپلیکیشن‌های زیادی با هدف ارائه محتوای قرآن طراحی شدند. اپلیکیشن قرآن کریم یکی از همین برنامه‌هاست که علاوه بر ارائه محتوای صوتی و نوشتاری قرآن کریم، امکانات و قابلیت‌های دیگری هم برای کاربران فراهم نموده است. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به بررسی تخصصی این اپلیکیشن بپردازیم.

اپلیکیشن قرآن کریم، مطالعه آیات نورانی خدا در تلفن همراه

برای اینکه نیاز به حمل قرآن کریم نداشته باشید و بتوانید آیات نورانی خدا را در هر جایی به راحتی بخوانید، راه ساده ای وجود دارد. با نصب برنامه قرآن کریم+قلم هوشمند بر روی گوشی، متن کامل همه سوره های قرآن را همراه با ترجمه فارسی و صوت آنها در اختیار شما قرار میگیرد. با ما همراه باشید تا به نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی بپردازیم.


نظرات کاربران

دلارام
۱۳۹۶/۰۶/۱۹
عاااالیه ممنون بابت برنامتون
اشی مشی
۱۳۹۶/۰۶/۲۰
یه ستاره کم گذاشتم که پیگیری بشید برنامه رو کاملتر کنید.اگه توی قلم قرآنیش یه گزینه بود که سوره رو کامل بخونه خیلی خوب میشد.ممنون از برنامه.
choko
۱۳۹۶/۰۶/۲۰
خدا خیرتان بده
مجی
۱۳۹۶/۰۶/۱۹
عالی
khashayar_rigi
۱۳۹۶/۰۶/۱۹
عالی
بازشب
۱۳۹۶/۰۶/۱۹
عالی
ژیلا
۱۳۹۶/۰۶/۱۹
عالی بود ممنون
mohsen
۱۳۹۶/۰۶/۱۸
متشکرم اما ای کاش به صورت اتومات خودش پخش میشد از اول تا اخر ایات و ترجمه هم پخش میشد بعد از اجرای قاری
۱۳۹۶/۰۶/۱۸
بسیار عالی
علی
۱۳۹۶/۰۶/۲۰
عالیه مرسی
سید احمد پژوهنده
۱۳۹۶/۰۶/۲۰
بسیارعالی
نادیا
۱۳۹۶/۰۶/۲۰
عااااااااااالیه بخصوص استخارش دستتون طلا
mnegar
۱۳۹۶/۰۶/۲۰
عالی