محافظ چشم هوشمند

محافظ چشم هوشمند

نسخه ۱.۰.۱
۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۵۷۲
کیلوبایت
حجم

برنامه های منتخب

https://cafebazaar.ir/app/almahdi.resize.img/?l=fa  کاهش مصرف اینترنت

https://cafebazaar.ir/app/com.shomalgroup.fileyab/?l=fa  برنامه جادوگر کارت حافظه 

---------------------------------------------------------------------------

- توصیه شده توسط متخصصین چشم پزشکی جهان -

*** اگر چشمانتان برای شما اهمیت دارند نصب این برنامه برای شما الزامیست. ***

حتما می دانید که نگاه کردن به صفحه نمایش گوشی در تاریکی به شدت برای چشم مضر است. زیرا نور موبایل باعث آسیب به اعضاب چشم و همینطور عوارض جانبی دیگر مانند سردرد و بی خوابی های مزمن می شود.

در عین حال خیلی اوقات پیش می آید که نیاز است در اتاق تاریک با گوشی خود کار کنید. در این موارد حداقل کاری که می توان انجام داد کم کردن نور صفحه نمایش تا حداقل روشنایی ممکن است، اما مشکل از آنجا شروع می شود که کمترین میزان روشنایی صفحه نمایش در اکثر گوشی های اندرویدی نیز برای کار در تاریکی زیاد هستند و به شدت به چشم آسیب می زنند.

حال ما برای این مشکل شما چاره ای اندیشیده ایم :

نرم افزار محافظ چشم هوشمند

این نرم افزار با روش اختصاصی و پیشرفته خود نور صفحه نمایش گوشی شما را تا حد بسیار کمتر از حداقل روشنایی پیش فرض گوشی پایین آورده و صفحه نمایش را مناسب کار در نور کم یا تاریکی می کند تا چشمان شما از آسیب دور بمانند.

ضمنا قابلیت غیرفعال سازی نور پس زمینه دکمه های سخت افزاری گوشی نیز در این برنامه گنجانده شده است که هیچ گونه نور اضافه ای هنگام کار شما در تاریکی مزاحم چشمانتان نشود.

+++ مناسب برای کسانی که به خاطر مورد حمله قرار نگرفتن در بازی کِلش مجبورند صفحه نمایش گوشی خود را روشن بگذارند. برنامه با حداقل کردن نور صفحه نمایش از مصرف بیهوده باتری گوشی جلوگیری می کند. +++

 

سخنی با شما :
1- انجمن برنامه نویسان شمال گروهیست متشکل از جمعی چند ده نفره از برنامه نویسان خبره و با سابقه منطقه شمال کشور که تحت یک مجموعه گرد هم آمده و به تولید برنامه های کاربردی می پردازند.
2- اعتقاد گروه ما در کنار تولید برنامه های کاملا جدید و خلاقانه، الگوبرداری از برنامه های موفق جهان (چه از منظر ایده و چه از منظر متدهای طراحی) و پیاده سازی این گونه برنامه ها جهت استفاده هموطنان عزیز  کشورمان می باشد.
3- لازم به ذکر است تفکر جهادی حاکم بر گروه منجر به تولید برنامه های با کیفیت بالا و به شدت کاربردی در زمانی بسیار کمتر از زمان های معمول دیگر شرکت های برنامه نویسی شده که مایه مباهات موسسان این انجمن است.
4- بانیان شکل گیری این انجمن مفتخرند که گامی هر چند کوچک در راستای اشتغال زایی برای جوانان با استعداد این مرز و بوم برداشته اند که این مهم ممکن نبود مگر با وجود مارکت کافه بازار که زمینه شکوفایی این استعدادها را فراهم کرده است.

باشد که این قدم خیر راهی باشد برای اعتلای هر چه بیشتر فرهنگ کارآفرینی در بین جوانان کشور عزیزمان ایران...

 

logo-enamad logo-samandehi