سایکوگرام (مرجع روانشناسی)

سایکوگرام (مرجع روانشناسی)

نسخه ۱.۴
<۱۰
نصب فعال
دارو و درمان
دسته
۳۰
مگابایت
حجم


                  سایکوگرام


 ⭐مسیری به سمت سلامتی روان⭐


✨هدف از طراحی و ساخت برنامه✨   

امروزه در دنیای ارتباطات معمولا به دنبال نرم افزارهایی هستیم که پاسخگوی کاملی در زمینه های تخصصی وعمومی باشد.

از این رو در زمینه روانشناسی نبود نرم افزاری جامع که بتواند حیطه های مختلف روانشناسی را پوشش دهد و اینکه بتواند هم ابزاری مفید و کاربردی برای عموم و هم ابزاری تخصصی برای یک روانشناس باشد، احساس میشد.

در آخر تصمیم بر آن شد که سعی شود اپلیکیشنی در خور رشته روانشناسی که هم عموم و هم روانشناسان بتوانند از آن بهره ببرند تهیه شود.


🌠نرم افزار سایکوگرام از قسمت های مختلفی تشکیل شده است.


🌠در قسمت  مباحث روانشناسی  سعی شد مطالبی که بیشتر در زمینه روانشناسی بین مردم و روانشناسان مطرح هست بیان شود و اطلاعات مفیدی در اختیار مخاطب قرار گیرد.


🌠در قسمت تاریخچه مکاتب سعی شد مهمترین مکتب های روانشناسی مطرح و زندگینامه چند تن از افرادی که تاثیرات مهمی بر آن مکتب داشته اند بیان شود. 


🌠در قسمت اختلالات روانی و آسیب شناسی روانی سعی شد هر اختلال و زیر مجموعه های آن در هر قسمت به صورت منظم به همراه علایم اختلال بیان شود تا بتواند ابزار مفید و قابل استنادی برای تشخیص اختلالات باشد.


🌠در قسمت رویکردهای درمان سعی شد بیشترین روشهای درمانی قابل استفاده و رایج در روانشناسی مطرح و کاربرد درمانی آنها مشخص شود.


🌠در قسمت مشاوره تحصیلی برای اولین بار سعی شد در کنار انتخاب رشته تحصیلی برنامه ریزی درسی هم قرار بگیرد تا بتواند راهگشای یک محصل باشد. و این قسمت ابزاری مفید برای مشاوران و روانشناسانی است که در مدارس مشغول فعالیت هستند.  


برنامه ریزی تحصیلی شامل ۴۹ مرحله میباشد. 


🌠در قسمت خودشناسی سعی شد نظریه تحلیل رفتار متقابل که اریک برن پایه گذار آن بود مطرح شود. و ابزاری باشد جهت شناخت ابعاد وجودی انسان، این نظریه کمک بزرگی به روانشناسان جهت خودشناسی خویش قبل از درمان مراجعان می کند و توصیه اینجانب به روانشناسان فراگیری کامل آن قبل از شروع کار روان درمانی و مشاوره مراجعان میباشد.


🌠در قسمت پایانی یعنی معرفی کتاب سعی شد کتاب های مهم در زمینه های درمانی، تخصصی و عمومی مورد نیاز روانشناسان و مردم در آخرین نسخه های پیشنهادی ارائه گردد.


قابلیت ها 

✨گرافیک جذاب و مطالب دسته بندی شده 

✨ ابزاری مناسب و پرکاربرد برای روانشناسان و عموم مردم

✨ دارا بودن تاریخچه مکاتب روانشناسی در کنار اختلالات روانی و رویکردهای درمانی همه در یک نرم افزار 

✨ دارا بودن مشاوره تحصیلی در کنار برنامه ریزی تحصیلی در 75 رشته دانشگاهی 

✨ قسمت مجزای خودشناسی یعنی 

      ( تحلیل رفتار متقابل TA )


✨ و در آخر به جرات میتوان گفت یکی از کاملترین قسمتها معرفی بیش از 400 عنوان کتاب در حیطه های مختلف روانشناسی میباشد.


🌠نکته 1؛ در آپدیت های بعدی پرداخت مبلغ لازم نیست.

🔘نکته 2؛ در صورت بهم ریختگی فونت داخل برنامه لازم است اندازه قلم تلفن همراهتان را بر روی فونت(بسیار بزرگ) قرار دهید (در قسمت تنظیمات داخل گوشی)🔘 

◀اینجا همه چیز آفلاین در دسترس شماست.  

⭐و در آخر امیدوارم خدمت هر چند کوچکم را در وادی روان و رشته روانشناسی پذیرا باشید. نظرات و پیشنهادات شما راهگشای این مسیر خواهد بود⭐ 

 

➕شما هم »  سایکوگرامی  « شوید!!! 


logo-enamad logo-samandehi