سایکوگرام (مرجع روانشناسی)

سایکوگرام (مرجع روانشناسی)

نسخه ۵.۶
۵۰
نصب فعال
پزشکی
دسته
۴۵
مگابایت
حجم

               🍃سایکوگرام🍃

💠مسیری به سمت سلامتی روان💠

🔘 هدف از طراحی و ساخت اپلیکیشن 🔘


امروزه در دنیای ارتباطات معمولا به دنبال نرم افزارهایی هستیم که پاسخگوی کاملی در زمینه های عمومی و تخصصی باشد. 

از این رو در زمینه روانشناسی نبود نرم افزاری جامع که بتواند حیطه های مختلف روانشناسی را پوشش دهد و اینکه بتواند هم ابزاری مفید و کاربردی برای عموم و هم ابزاری تخصصی برای یک روانشناس باشد، احساس میشد. 

در آخر تصمیم بر آن شد که سعی شود اپلیکیشنی در خور رشته روانشناسی که هم عموم و هم روانشناسان بتوانند از آن بهره ببرند تهیه شود. 


💠 نرم افزار سایکوگرام از قسمت های مختلفی تشکیل شده است. 

💠 در قسمت مقدمات مطالبی که بیشتر در زمینه روانشناسی بین مردم مطرح هست بیان شد و امیدوارم اطلاعات مفیدی در اختیار مخاطب قرار گیرد.  


💠 در قسمت تاریخچه مکاتب مهمترین مکتب های روانشناسی مطرح و زندگینامه چند تن از افرادی که تاثیرات مهمی بر آن مکتب داشته اند بیان شد. 


💠 در قسمت اختلالات روانی و آسیب شناسی روانی هر اختلال و زیر مجموعه های آن در هر قسمت به صورت منظم به همراه علایم اختلال مطرح گردید تا بتواند ابزار مفید و قابل استنادی برای روانشناسان باشد.


💠 در قسمت رویکردهای درمان بیشترین روشهای درمانی قابل استفاده و رایج در روانشناسی مطرح و کاربرد درمانی آنها مشخص شد. 


💠 در قسمت آزمون های روانی، بیش از 85 نوع آزمون به همراه تفسیر در زمینه های شخصیت ، هوش ، اختلال های بالینی و... به صورت(آنلاین) و (رایگان)گردآوری شد تا شما بتوانید به راحتی هم به آزمونها و هم به تفسیرها دسترسی داشته باشید. 


💠در قسمت خودشناسی نظریه

تحلیل رفتار متقابل که اریک برن پایه گذار آن بود مطرح شد. این نظریه ابزاری است جهت شناخت ابعاد وجودی انسان، که کمک بزرگی به روانشناسان جهت خودشناسی خویش قبل از درمان مراجعان میکند و توصیه اینجانب به روانشناسان فراگیری کامل آن قبل از شروع کار روان درمانی و مشاوره مراجعان میباشد. 


💠در قسمت معرفی کتاب، کتاب های مهم در زمینه های درمانی، تخصصی و عمومی مورد نیاز روانشناسان و مردم در آخرین نسخه های پیشنهادی ارائه گردید.


💠 و در قسمت پایانی شما میتوانید کتابهای صوتی به همراه فایل pdf و پرسشنامه های استاندارد روانشناسی را با لینک مستقیم و رایگان دانلود کرده و از آنها لذت ببرید....


⁦🍃در آخر امیدوارم خدمت هر چند کوچکم را در وادی روان و رشته روانشناسی پذیرا باشید.🍃 


🌠نکته ؛ در آپدیت های بعدی پرداخت مبلغ لازم نیست. 

◀اینجا همه چیز آفلاین در دسترس شماست.

(به جز قسمت آزمونهای روانی و دانلود کتاب که آنلاین است)    


⭐و در آخر امیدوارم خدمت هر چند کوچکم را در وادی روان و رشته روانشناسی پذیرا باشید. نظرات و پیشنهادات شما راهگشای این مسیر خواهد بود⭐  

 

➕شما هم میتوانید »  سایکوگرامی  « شوید!!! 


logo-enamad logo-samandehi