Sky Dancer

نصب‌های فعال ۱۰٬۰۰۰+
حجم ۸۶٫۷ مگابایت
نسخه 1.5.1

توضیح

در Sky Dancer، شما به بازی خطرناکی وارد خواهید شد که در آن باید با کمک قدرت بدنی خود از صخره‌ها بپرید و در مسیر خود پیشروی کنید.

تنها کافیست برای پریدن دو انگشت خود را در دو طرف صفحه فشار دهید و برای جهت گیری یک سمت صفحه را لمس کنید.

ویژگی‌های این بازی:

- گرافیک سه‌بعدی هیجان‌انگیز به همراه محیطی جذاب

- گیم‌پلی هیجان‌انگیز و متفاوت

- صداگذاری‌های خارق‌العاده

- امکان به چالش کشیدن دوستان و انجام بازی‌ به صورت چندنفره

تغییرات آخرین نسخه

Big Big News: This new update brings the most wanted feature inside our Sky Dancers! Enjoy the sacred relic of each dancers on how to unlock it and how it will boost your ability during your challenging run!

Thanks for playing Sky Dancer!

دسترسی‌ها

  • کنترل لرزش
  • خدمات پرداخت مارکت
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دسترسی کامل به اینترنت

در رسانه‌ها

بررسی بازی Sky Dancer: مثل باز در پهنه آسمان!

اگر پرواز باز را در آسمان‌ آبی دیده باشید، احتمالا میخکوب و متحیر فقط به آن نگاه کرده‌اید! این صحنه آنقدر زیباست که دل‌تان نمی‌خواهد از دستش بدهید. آن‌ موقع شاید حسرت بخورید و با خود بگویید «کاش من هم می‌توانستم پرواز کنم.»

خطر در کمین شماست! - Sky Dancer زیر ذره بین

Sky Dancer را می توان به عنوان نمونه ای از بهترین بازی های سبک رانر دانست. در این بازی شما به چالش پریدن از ارتفاع آن هم در سیاره ای ناشناخته دعوت شده اید. اما موضوعات زیادی هستند که پیشروی در مسیر پیش رویتان را دشوار می سازند و شما را با سرعت و هیجان رو به رو می کنند. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به بررسی بازی Sky Dancer بپردازیم.

معرفی بازی Sky Dancer؛ رقص بر فراز آسمان ها

بازی های رایانه ای در سبک های مختلفی تولید میشوند تا سلیقه همه مخاطبان به نوعی تامین گردد. یکی از سبک های محبوب که چند سال بیشتر از ظهور آن نمیگذرد و طرفداران بیشماری هم دارد، رانر میباشد که تاکنون عناوین مشهوری از آن به دنیای بازی ها معرفی شده است. ویژگی بارز این سبک که آن را برای علاقه مندان جذاب میکند، گیم پلی دنباله دار و بدون پایان بوده که کاربر برای کسب بهترین امتیاز، باید در روند بازی چالش های مختلفی را پشت سر بگذارد. در ادامه به معرفی بازی “Sky Dancer” که در سبک محبوب رانر تولید شده، میپردازیم. AppReview را در نقد و بررسی این بازی اندرویدی همراهی کنید.

برای یک تجربه پرخطر آماده شوید!

در «اسکای دنسر» شما قرار است وارد یک بازی خطرناک شوید! این بازی خطرناک که Sky Dancing نام دارد، در سطح سیاره‌ای مرموز ولی در عین حال زیبا در حال جریان است. بهتر است شش دانگ حواس خود را به مسیر داده و محو زیبایی این سیاره نشوید، مسیر شما پر از صخره‌های محکم و پرتگاه‌های عمیق است، لحظه‌ای غفلت در این بازی، سقوطی مرگ‌بار و کشنده را به‌دنبال خواهد داشت.

معرفی بازی Sky Dancer؛ بچه های آسمان

پس از خشکسالی بازی های سبک Runner، استودیوی Pine Entertainment با عنوانش آمده تا حدودی بازیکن ها را سیراب کند.