ویدانما : شبکه اجتماعی چند رسانه ای

ویدانما : شبکه اجتماعی چند رسانه ای

نسخه ۳.۲.۳
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
هزار
نصب فعال
عکاسی و ویدیو
دسته
۶
مگابایت
حجم

★★ شبکه اجتماعی چند رسانه ای ویدانما ★★

+ در ویدانما ، ببینید و دیده شوید.

+ لحظه ها را ثبت کن و به اشتراک بگذار

+ تفریح، آموزش، کسب و کار و درآمد بر پایه محتوای ویدیویی

+ در ویدانما شما نیز می توانید یک کانال کاملا اختصاصی و رایگان داشته باشید و محتوای ویدیویی خود را با دوستان تان به اشتراک بگذارید.

 

« ویدانما یک شبکه اجتماعی چند رسانه ای برای عرضه امن ( استریمینگ رمزنگاری شده) محتوای ویدیویی است »

سرویس اشتراک محتواهای ویدویی "ویدانما" با موضوعات متنوع از جمله آموزشی، خبری، فرهنگی، مذهبی، ورزشی، علمی، سرگرمی ،عمومی و... دنیای از محتوای ارزشمند را در اختیار شما قرار می دهد و شما نیز می توانید در تکمیل تر شدن این محتوا شریک باشید.

 

پرتال آنلاین : https://www.VidaNama.com

در رسانه‌ها

ببین و دیده شو - ویدانما در ذره بین

یکی از این سرویس های اشتراک محتوای ویدئویی، برنامه ویدانما است. شما می تواند لحظه ها را ثبت کنید و برای کاربران دیگر به اشتراک بگذارید. هم چنین ویدئو های کاربران دیگر را نیز مشاهده، دانلود و مدیریت کنید. در ادامه با امکانات برنامه ویدانما به صورت کامل آشنا می شوید. با ذره بین همراه باشید...

بررسی ویدیویی اپلیکیشن ویدانما

امروزه در عصر تکنولوژی، برای دسترسی به اطلاعات مختلف کافی است به شبکه جهانی اینترنت متصل شویم تا به منبع بزرگی از محتوای متنی، صوتی یا ویدیویی دست پیدا کنیم. در این میان، محتوای چند رسانه ای به دلیل تاثیرگذاری زیاد بر روی مخاطب، بسیار مورد توجه قرار گرفته است و این روزها توسط میلیونها کاربر مورد استفاده قرار میگیرد. در این بررسی ویدیویی با یک شبکه اجتماعی چند رسانه ای به نام “ویدانما” آشنا خواهید شد که در آن، هزاران کاربر ایرانی به اشتراک گذاری ویدیو میپردازند. اگر شما نیز علاقه مند به محتوای چند رسانه ای هستید، این ویدیو را تماشا کنید.

logo-enamad logo-samandehi