پارس ایمپریا

نصب‌های فعال ۱٬۰۰۰+
حجم ۳۵٫۹ مگابایت
نسخه 6.6.2
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

پارس ایمپریا یک بازی استراتژی آنلاین میباشد که تاریخ آن برمیگردد به قبل از پیدایش اسلحه باروتی. این دوره های تاریخی شامل زمانی بوده که صلح و آرامش روی لبه تیغه های فولادی سرد تضمین می شده است، با کمک سواره نظام سنگین و کمان داران با کمان های بزرگ.


به هزاران بازیکن جهانی ملحق شوید که هرگز نمی خوابند!
به سرزمین خود حاکم شوید و آن را به یک امپراطوری قدرتمند توسعه  دهید!


ارتش ایمپریا را به خدمت بگیرید، به آن ها فرمان دهید، رهبری نمایید و با تمام مخالفان خود بجنگید! سلسله پادشاهی خودتان را بوجود آورید و بر استانهای خود حاکم شوید، سربازان خود را به میدان جنگ بفرستید و با امضای عهدنامه با دیگر خاندانهای سلطنتی روابط دیپلماتیک خود را مشخص کنید.
قلمرو پارس ایمپریا این فرصت را به شما میدهد که در راستای اجتماعی شدن، نیروهایتان را با بازیکنان مختلف به هم ملحق کنید، با آنها معاشرت نموده و به معنی واقعی بازی گروهی را تجربه کنید.
افراد زیادی وجود دارند که سعی دارند مانند پادشاهان واقعی برای سرزمین قانون وضع کنند، اما در پایان فقط یکی از آنها این افتخار را بدست خواهد آورد که فنا ناپذیر شود. آیا شما آن یک نفر خواهید بود؟
باید ارزش خودتان را کشف کنید تا در مسیر عظمت قدم بگذارید.

* امکان خرید الماس‌ های درون بازی به ریال و با استفاده از پرداخت‌ درون‌ برنامه‌ای بازار با اعتبار کافه‌بازاری و یا کارت‌ های شتاب.
* پشتیبانی از گوشی ، تبلت و کامپیوتر (بروزر).
* این بازی نیاز به اتصال به اینترنت دارد.
* پس از نصب برنامه، نیاز به دانلود دیتا است .


حجم بسته اصلی برنامه 69 مگا بایت و حجم بسته اضافی 65 مگا بایت است


نسخه وب (برای کامپیوتر):  www.parsimperia.ir
ایمیل پشتیبانی: support@parsimperia.ir

تغییرات آخرین نسخه

درود بر امپراطوران نجیب! آخرین به روز رسانی ، آنچه که مدتها در انتظارش بودید را به ارمغان می آورد:

 •  ما آیتمها و مغازه آیتم را به شما معرفی می کنیم. هم اکنون شما می توانید از آنها برای سفارشی سازی افراد خاندان امپراطوری استفاده نمایید.
 •  ماموریتهای بیشتری می خواهید؟ هم اکنون می توانید تا 35 از آنها را همزمان مشاهده کنید.  
 •  خاندان امپراطوریتان به دلخواهتان نیست؟ آنرا به دلخواه خود سفارشی سازی کنید.


اگر تمایل به تماس با ما دارید، همیشه در دسترس شما هستیم. ایمیل برای پشتیبانی از بازی : support@parsimperia.ir

دسترسی‌ها

 • بازیابی برنامه‎های در حال اجرا
 • کنترل لرزش
 • یافتن حساب‌ها در دستگاه
 • مشاهدهٔ اتصالات Wi-Fi
 • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
 • خواندن کارت حافظه
 • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
 • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
 • دسترسی کامل به اینترنت
 • خواندن وضعیت تلفن و شناسه
 • پرداخت از طریق بازار

در رسانه‌ها

با پارس امپریا، امپراطوری خود را راه بیندازید

پارس ایمپریا یک بازی استراتژیک آنلاین است که به شما اجازه پلک زدن نمی‌دهد؛ این بازی شما را به رقابت با کاربر‌های همیشه بیدار و آنلاین دعوت می‌کند؛ باید امپراطوری خود را گسترش دهید و در عصری امپراطوری خود را آغاز می‌کنید که هنوز باروت و اسلحه پایشان به میادین جنگ باز نشده؛ می‌توانید با گسترش ارتش خود به وسعت امپراطوری خود قدرت ببخشید و و قلمرو خود را توسعه دهید تا همه از شما فرمانبرداری کنند.

امپراتوری پارسی در پارس ایمپریا

حال و هوای نبردهای امپراتوری هایی که هنوز باروت و تفنگ وارد آن ها نشده بود و همه ی سلاح های آن ها با استفاده از فلزات و چوب ساخته می شد همیشه بسیار جذاب و دلچسب بوده است، شاید خیلی از کاربران از آیتم های تخیلی در بازی ها بیذار باشند و بیشتر به این موضوع علاقه مند باشند که نبردهای خود رنگ و بوی واقعی تری بگیرند، چیزی که با آیتم های تخیلی جور در نمی آید. در این زمینه پارس ایمپریا نیز تخیلات را از بازی خود کنار گذاشته و آیتم های خود را بر اساس چیزهایی که در واقعیت جنگ های قبل از دوران باروتی بوده طراحی کرده است یعنی در بازی پارس ایمپریا خبری از عناصر تخیلی نمی باشد.