مجموعه آثار آیت الله امینی گلستانی

مجموعه آثار آیت الله امینی گلستانی

Version 1.0.1
+200
Active installs
Religious
Category
25
MB
Size

درآمد


در عصری که آدمی با وجود پیشرفت‌های مادی، هنوز هم سرگردان صحرای گمراهی و اضطراب می‌گردد، چه نیک است آویختن به ریسمانی که آن سویش، هدایت است و آرامش؛ یعنی مردانی عالم و عامل که بازگوکننده کلام حق‌اند و یاوران حضرت عشق در مسیر عبودیت و بندگی‌. حال، شناساندن آثار ارزشمند دانشمندان اسلامی با استفاده از امکانات و فناوری‌های روز، خود خدمتی دیگر است به مشتاقان علم و معرفت.


بر این اساس، به همت مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی، «نرم‌افزار همراه مجموعه آثار آیت‌الله محمد امینی گلستانی» به کاربران محترم تقدیم می‌گردد. امید که مورد استفاده پژوهشگران و علاقه‌مندان به مطالعه آثار مذهبی قرار گیرد.


محتوای برنامه


در این برنامه، متن 22 عنوان از آثار آیت‌الله امینی گلستانی به زبان فارسی در موضوعاتی مانند: معارف اسلامی، اخلاق و خانواده، امام زمان(ع)، تاریخ اسلام، آموزه‌های مذهبی و خاطرات، برای علاقه‌مندان قابل دسترسی است.


برخی از قابلیت‌های برنامه


ـ کتابخانه: ارائه متن به همراه قابلیت: فهرست عناوین، نشانه‌‌گذاری در متن، رنگی‌کردن متن، حاشیه‌نویسی بر متن، اشتراک‌گذاری متن انتخابی، پیمایش در متن از طریق فهرست عناوین و صفحه، دسترسی آسان به پاورقی‌ها، تنظیم نمایش اِعراب کلمات، تنظیم شیوه حرکت بین صفحات، دسترسی به اطلاعات تفصیلی کتب.


ـ جست‌وجو: جست‌وجوی لفظی در متن و فهرست کتب، دسترسی به تاریخچه جست‌وجو.


ـ موضوعات: ارائه دسته‌بندی موضوعی کتاب‌های برنامه.


ـ برگزیده‌ها: امکان انتخاب کتاب یا کتاب‌های دلخواه و افزودن آنها به قسمت «برگزیده‌ها»، جهت دسترسی آسان‌تر.


ـ تنظیم فهرست: قابلیت تنظیم فهرست بر اساس: عنوان کتاب، نام نویسنده و آخرین مطالعه؛ نمایش فهرست به صورت: خلاصه، لیستی و جدولی.


ـ سایر امکانات: تنظیم فونت و فاصله خطوط، تنظیم حالت مطالعه در شب، تنظیم نور صفحه.


ـ ارسال نظر: امکان ارسال پیشنهادات و انتقادات توسط کاربر در محورهای مختلف.


 

logo-enamad logo-samandehi